Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > TVP przekazało tragiczną wiadomość. Niestety, nie żyje, do końca walczył z koronawirusem. Fani znanego blogera pogrążeni w żałobie
Natalia Andrejuk
Natalia Andrejuk 21.11.2020 12:07

TVP przekazało tragiczną wiadomość. Niestety, nie żyje, do końca walczył z koronawirusem. Fani znanego blogera pogrążeni w żałobie

Jolanta Lothe
David Tomaseti / Unsplash

TVP przekazało tragiczne informacje. Nie żyje Piotr Kuldanek, autor podcastów o grach komputerowych i bloga PanCodziennik.pl. Przyczyną śmierci mężczyzny był COVID-19. W swoich wpisach na Twitterze Piotr opisywał m.in. jak odchodzi się z powodu koronawirusa. Kilka dni wcześniej sam pożegnał swojego ojca, który również był zarażony. Jak idzie w dół to game over, umierasz — pisał mediach społecznościowych, pokazując wskaźnik natlenienia krwi.

TVP miało smutne wiadomości do przekazania. Nie żyje Piotr Kuldanek, bloger i podcaster z branży gier komputerowych. Jego relacja z choroby na koronawirusa wstrząsnęła mediami.

TVP: nie żyje Piotr Kuldanek

Poinformowano o śmierci Piotra Kuldanka, blogera i podcastera. Zajmował się on głównie tematyką rozrywkową, a w szczególności grami komputerowymi.

Mężczyzna umarł z powodu koronawirusa. W ostatnich dniach swojego życia swój pobyt w szpitalu oraz walkę z chorobą relacjonował za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Jego wpisy dotyczące choroby wstrząsnęły mediami. Niektóre przekazy są bardzo brutalne, inne wzruszające. Piotr trafił do szpitala w połowie listopada. Zarażona była cała jego najbliższa rodzina.

Również jego ojciec miał COVID-19. On również zmarł na koronawirusa, jego syn tak żegnał go wtedy na Facebooku:

— Tęsknię za Tobą Tato. […] Ale czuję, że dalej jesteś ze mną. W każdej dobrej decyzji, którą podejmuję, bo nauczyłeś mnie, jak myśleć i analizować. Jesteś w wielu wartościach, które wyznaję i wielu myślach, które mam. Jesteś przy mnie Tato. Tylko tęsknię — napisał. Parę dni później niestety podzielił los swojego ojca.

  1. Niewiarygodne wyznanie Kwaśniewskiego w rocznicę ślubu. Dopiero teraz ujawnił całą prawdę o małżeństwie z Jolantą
  2. Matylda Damięcka przekazała najsmutniejszą wiadomość. Jego serce nie wytrzymało, kondolencje docierają z każdej strony
  3. Kobieta poszła na kontrolę do ginekologa. W pewnym momencie lekarz przerwał badanie i natychmiast wezwał policję

Piotr Kuldanek relacjonował pobyt w szpitalu

Bloger zaraził się na miniimprezie rodzinnej. W mediach społecznościowych wspominał, żeby nie popełniać jego błędów.

— […] nas załatwiła minirodzinna impreza, uznaliśmy, że prawie wszyscy mieszkamy razem albo pracujemy jakbyśmy mieszkali, więc co nam może się stać? A jednak. Moja głupota niech Wam pomoże lepiej podjąć decyzję — wspominał.

Później na Twitterze pojawiło się jego zdjęcie z założonym na palec pulsoksymetrem — urządzeniem służącym do pomiaru saturacji krwi.

— To z lewej to saturacja. Jak idzie w dół to game over, umierasz. Tak jak mi w ciągu ostatnich 40 godzin. Dwa razy. Jednego nawet nie pamiętam, bo mózg wyłączył pamięć, szkoda na nią mocy było. Ale drugie pamiętam. Chociaż chyba też wolałbym nie pamiętać — napisał.

— Tylko licz, że tlen zadziała i oddech pomoże. Tak, masa ludzi przechodzi na spokojnie, ale na bank chcesz sprawdzać swoje szczęście? Moja mama, żona, brat, bratowa — przechodzą w miarę ok i raczej będą zdrowi, ja się też dalej nie poddaje — dodawał.

Niestety, ale Piotr Kuldanek zmarł. Pragniemy złożyć najszczersze wyrazy współczucia rodzinie oraz bliskim zmarłego. Jego fani z pewnością pogrążyli się w smutku.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

TVP przekazało, że nie żyje Piotr Kuldanek.

Piotr 15 listopada przekazał, że jego wynik na koronawirusa wyszedł pozytywny. Tydzień później już nie żył.

To z lewej to saturacja.
Jak idzie w dół to game over, umierasz.
Tak jak mi w ciągu ostatnich 40 godzin. Dwa razy. Jednego nawet nie pamiętam bo mózg wyłączył pamięć, szkoda na nią mocy było. Ale drugie pamiętam. Chociaż chyba też wolałbym nie pamiętać. Bo widzisz jak Ci hp leci pic.twitter.com/kCCYRmQUaK

— Piotr Kuldanek (@cooldanpl) November 16, 2020

Mężczyzna relacjonował swój pobyt w szpitalu.

ZOBACZ TAKŻE W NASZYCH SERWISACH:

  1. Dziennikarz ujawnił co dzieje się w szpitalu „na Narodowym” i jak pracują tam lekarze. „Wstyd”
  2. Właśnie padła wiadomość dot. tegorocznej kolędy. Wielu wiernych jest oszołomionych decyzjami
  3. Uwaga: Masz dziecko? Czas się kończy, zostało tylko 9 dni. Ostatni moment, żeby otrzymać dodatek do 500 plus
  4. Jest deklaracja premiera, chodzi o dodatkowe niedziele handlowe. W grudniu zakupy Polek i Polaków mogą wyglądać inaczej
  5. Ma 71 lat, a figury może pozazdrościć jej niejedna nastolatka. Na jednym z ostatnich zdjęć pozuje w mini i krótkim topie
  6. Kotek urodził się z dwiema twarzami. Niestety, nie pożył długo
  7. Gwiazda TVP Sport zaskoczyła całą Polskę. Pokazała się bez zupełnie bez ubrań, odważna sesja w ciąży (FOTO)

Źródła: facebook.com, twitter.com, tvp.info

Tagi: nie żyje tvp
Powiązane
Eurowizja Marcin Mroziński
Kto w poprzednich latach reprezentował Polskę na Eurowizji?