Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Gwiazda TVN wzięła ślub. Zdjęcia z kościoła i wesela trafiły do sieci
Adrianna Boryń
Adrianna Boryń 12.08.2020 11:55

Gwiazda TVN wzięła ślub. Zdjęcia z kościoła i wesela trafiły do sieci

TVN
fot. fotofactory.net, instagram.com/krzysztofiwaneczko/

Gwiazdor TVN-u wziął ślub i już niestety nie jest do wzięcia, nad czym pewnie wiele Polek będzie ubolewać. W zeszły piątek wraz ze swoją ukochaną stanęli na wspólnym kobiercu i przysięgali sobie dozgonną miłość i wierność. Zdjęcia z przyjęcia zrobiły prawdziwą furorę w sieci, fani nie powstrzymali się od komentarzy.

TVN: gwiazda jednego z uwielbianych programów telewizyjnych w miniony piątek powiedziała w końcu sakramentalne tak. Huczna impreza nie odbiła się bez echa. W sieci pojawiły się właśnie zdjęcia z imprezy. Państwo młodzi wyglądali naprawdę zjawiskowo.

TVN: gwiazdor uwielbianego programu wziął ślub

Jedna ze znanych twarzy, którą mogliśmy podziwiać w telewizji TVN, jest już po ślubie. Cudowna wiadomość została przekazana za pośrednictwem mediów społecznościowych, wraz z uroczymi zdjęciami. Chodzi oczywiście o Krzysztofa Iwaneczko, który brał udział w 6. edycji programu The Voice of Poland.

-Choć czuliśmy się w tym dniu najszczęśliwsi na świecie, to wiemy, że najpiękniejsze dopiero przed nami – napisał pod zdjęciem, na którym wpatruje się w oczy swojej świeżo upieczonej żony.

  1. Ludzie przerwali milczenie. Mieszkańcy Fuledy opowiedzieli o śmierci Piotra Woźniaka-Staraka
  2. Czy tym ludziom nie jest wstyd? Zdjęcie znad Morskiego Oka, które mówi więcej, niż tysiąc słów

Zdjęcia z wesela pojawiły się w sieci

Zdjęcia z wesele Krzysztofa Iwaneczko wywołały falę pozytywnych komentarzy. Internauci nie szczędzili komplementów i gratulacji. Trzeba przyznać, że młoda para prezentowała się niezwykle zjawiskowo i wszechobecny zachwyt jest jak najbardziej uzasadniony.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Visualizza questo post su Instagram