Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Tuż przed mundialem Anna Lewandowska wyjawiła największe domowe sekrety męża
Martyna Pałka
Martyna Pałka 13.11.2022 15:47

Tuż przed mundialem Anna Lewandowska wyjawiła największe domowe sekrety męża

Anna Lewandowska
fot. TRICOLORS/East News

Anna Lewandowska jest jedną z najbardziej aktywnych w social mediach partnerek piłkarzy. Trenerka z chęcią dzieli się z fanami szczegółami swojej codzienności, a zwłaszcza zdrowymi przepisami i ćwiczeniami. Teraz zdradziła jedną z największych domowych tajemnic swojego męża.

Jakiś czas temu Robert Lewandowski oficjalnie został zawodnikiem FC Barcelony, dlatego też wraz ze swoją żoną i dwoma córkami przeprowadził się do słonecznej Hiszpanii. Ukochana sportowca nie ukrywała, że bardzo cieszyła się na wyjazd do tego kraju i teraz z dumą pokazuje, jak spędza tam czas.

Teraz przekazała internautom kilka ciekawostek na temat codzienności swojej rodziny. Przy okazji poinformowała ich o ukrytym talencie swojego męża.

Anna Lewandowska wyjawiła sekret swojego męża

Partnerka gwiazdy futbolu jest nie tylko trenerką, ale też influencerką, która regularnie zamieszcza wpisy w swoich social mediach. Anna Lewandowska uwielbia doradzać fanom w sprawach sportu i dbania o swoją sylwetkę, ale też chętnie dzieli się z nimi chwilami z czasu, który spędza wspólnie z najbliższymi.

Teraz żona piłkarza zorganizowała krótką zabawę na swoim profilu na Instagramie, w której odpowiedziała na kilka pytań swoich fanów. Jedno z nich dotyczyło tego, w jaki sposób małżeństwo radzi sobie z przygotowywaniem posiłków w Barcelonie.

Internauta chciał wiedzieć, czy zakochani korzystają z usług kucharza, cateringu czy może przygotowują jedzenie na własną rękę. Anna Lewandowska wyjawiła, że zazwyczaj ona zajmuje się tą sferą życia, ale często wyręcza ją w tym jej mąż.

Ze słów kobiety wynika, że Robert Lewandowski jest nie tylko bardzo dobrym kucharzem, ale też czynność ta sprawia mu bardzo dużo radości i przyjemności.

Anna Lewandowska pokazała, jak spędza czas z rodziną

Przy okazji gwiazda zapytała męża w imieniu jednej z jego fanek, o to, jakie posiłki są jego ulubionymi. Piłkarz wyznał, że podczas przygotowywania śniadań stara się pamiętać o tym, aby dania białkowo-tłuszczowe oddzielać od tych węglowodanowych. Zdradził również, że najchętniej decyduje się na owsiankę i naleśniki, ale nie odmówi też jajek i awokado.

Chwilę później Anna Lewandowska udała się z mężem i córkami na rodzinny spacer ulicami hiszpańskiego miasta. Na nagraniach udostępnionych przez gwiazdę widać, jak Robert bawi się z dziewczynkami i cieszą się ze wspólnych chwil.

Zobacz post:

Anna Lewandowska
Anna Lewandowska

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

    1. Twoje dziecko ciągle choruje? Może popełniasz jeden błąd
    2. Powrócisz do żywych w moment. Genialny sposób na pozbycie się bólu gardła
    3. „Jestem gotowa na więcej”. Katarzyna Cichopek przekroczyła swoje granice, obiecała to swojemu synowi