Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Tulipan spłodził 28 dzieci. Dwoje z nich to dziś gwiazdy
Julia Bogucka
Julia Bogucka 11.02.2024 16:29

Tulipan spłodził 28 dzieci. Dwoje z nich to dziś gwiazdy

Jerzy Kalibabka
youtube.com/tlcpolska; fragment rozmowy "Seks bez tajemnic" z Jerzym Kalibabką

Jerzy Kalibabka został skazany za popełnienie 160 przestępstw. Po spędzeniu 9 lat w więzieniu wyszedł na wolność i założył rodzinę. Osiedlił się w rodzinnym Dziwnowie. Jak często opowiadał, na licznych oszustwach i skrzywdzeniu tysięcy kobiet, dorobił się aż 28 dzieci. Wiele z nich nie udziela się w mediach, ale dwoje postanowiło spróbować posmakować sławy. Wystąpili w programie Top Model. A co robią dziś?

Tulipan rozkochał w sobie setki kobiet

Jego prawdziwe nazwisko to Jerzy Kalibabka. Mężczyzna zyskał niechlubną sławę w Polsce ze względu na swoje liczne podboje miłosne. Niestety były one związane z oszustwami. Krótko po osiągnięciu pełnoletności Tulipan wyjechał z rodzinnego Dziwnowa i zaczął wykorzystywać spotkane na swojej drodze kobiety. Od niektórych dostawał ubrania, od innych pieniądze, wytoczono mu również procesy o gwałt.

Jerzy Kalibabka całe życie otaczał się kobietami, podobno uwiódł dwa tysiące dziewcząt. Chętnie opowiadał o tym chociażby w programie “Seks bez tajemnic” na TLC Polska Jak pisał w biografii mężczyzny Wiktor Krajewski, Tulipan stał na czele “kobiecego gangu”, a u jego boku zawsze była Małgorzata Zawadzka nazywana “panią”. Druga przyboczna określana jako “grzała”, a do jej zadań należało przyprowadzanie kolejnych dziewcząt i zajmowanie się obowiązkami domowymi.

Jacek Kalibabka zapytał przechodniów, ile powinien zarabiać facet w Polsce. Kwoty powalają WYGRAŁ 200 tys zł! Zwycięzca „Top model” wprost o swoich planach. Na co wyda pieniądze?

Tulipan doczekał się 28 dzieci - dwoje sławnych

Jerzego Kalibabkę oskarżono łącznie o popełnienie 160 przestępstw, a w 1984 roku został skazany na 15 lat więzienia, a odsiedział niecałe 9. Po opuszczeniu zakładu karnego Tulipan wciąż próbował wykorzystywać swoje techniki uwodzenia, jednak bez tak spektakularnych efektów, jak wcześniej. Prowadził również szkołę, w której uczył młodych mężczyzn, jak obchodzić się z kobietami. Zmarł w wieku 63 lat przed swoim domem.

Ostatecznie osiedlił się w rodzinnym Dziwnowie z żoną, z którą doczekał się pięciorga dzieci. Jak jednak często opowiadał, łącznie miał ich aż 28. Dwoje z nich kilka lat temu zdobyło ogólnopolską sławę za sprawą programu Top Model. Przed jurorami pojawiło się rodzeństwo — Gracja i Jacek Kalibabka. Opowiedzieli swoją historię, przedstawiając w niej ojca jako kochającego rodzica. Ostatecznie to dziewczyna dostała się do kolejnych etapów programu, zajmując ostatecznie 10. miejsce.

KAPIF_oryginal_K956369F.jpg
Źródło: KAPiF

ZOBACZ TEŻ: Tylko u nas: Martyna Kaczmarek o świadomej bezdzietności. “Każda decyzja zasługuje na zrozumienie”

Dzieci Tulipana rozwijają karierę

Gracja Kalibabka rozwija swoją karierę modelingową, w której pierwsze kroki postawiła dzięki programowi Top Model. Zaglądając na jej media społecznościowe, można zauważyć, że jej życie skupia się pomiędzy Polską a Niemcami. Nieco inaczej życie pokierował jej brat Jacek.

Chłopak również udziela się medialnie, jednak w zupełnie innym charakterze, niż jego siostra. Założył na TikToku profil o nazwie “Casanova.tv”, na którym publikuje filmiki stylizowane najczęściej na sondy uliczne. Jacek Kalibabka spaceruje po ulicach Warszawy i zadaje napotkanym osobom różne, często dość kontrowersyjne pytania. Nie da się ukryć, że poruszanie tematów związanych z rolami płciowymi, liczbą partnerów seksualnych i tym, jak powinna wyglądać pierwsza randka, wywołuje wiele emocji wśród odbiorców, a to przekłada się na wzrost zasięgów. Na TikToku obserwuje go ponad 100 tysięcy osób. Co myślicie o takiej twórczośći?

Tagi: top model
Paulina Papierska wygrała I edycję „Top Model”. Nagle zniknęła z mediów, wybrała zupełnie inną drogę
Paulina Papierska
fot. kadr z programu „Top Model”
Paulina Papierska podbiła serca widzów i autorów w 1. edycji programu „Top Model”. I choć zwycięstwo mogło przynieść jej ogromną popularność i karierę, po triumfie uczestniczka zapadła się pod ziemię. Wiemy, jak potoczył się jej dalsze losy. Wybrała zupełnie inną drogę. Paulina Papierska już od pierwszych chwil na ekranie zaskakiwała skromnością i nienachalną osobowością. Jurorzy natychmiast dostrzegli w niepozornym dziewczątku potencjał, a widzowie oszaleli na punkcie jej drobniutkiej figury i pięknego uśmiechu. Od tego czasu mija 12 lat. Co się zmieniło?
Czytaj dalej
Rzeczniczka ofiary o Dominicu z ”Top model”: ”podpisali się swoimi imionami na jej ciele, gdy dziewczyna była nieprzytomna”
Top model
fot. instagram.com/iamdominicdangelica
Top model: Dominc D’Angelica, który został oskarżony o napad o charakterze seksualnym, został usunięty z programu. Sprawa wyszła na jaw tuż przed wielkim finałem. Teraz ujawniono przerażające fakty. Rzeczniczka ofiary modela w rozmowie z portalem ofeminin.pl stwierdziła, że przestępcy: Podpisali się swoimi imionami na jej ciele, gdy dziewczyna była nieprzytomna – czytamy. O występku Dominica z Top model jako pierwsza poinformowała organizacja „Operation Care” z Kaliforni, która wspiera osoby dotknięte przemocą domową i seksualną. Rzeczniczka wspomnianej organizacji w rozmowie z ofeminin.pl podała kilka wstrząsających faktów dotyczących całej sytuacji. Nie chciała jednak ujawniać swojej tożsamości z uwagi na bezpieczeństwo swoich podopiecznych.
Czytaj dalej