Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Top of the Top Sopot Festival: przecież Sara James ma dopiero 15 lat! Naprawdę tak ubrała się na sopocką scenę
Martyna Pałka
Martyna Pałka 22.08.2023 18:19

Top of the Top Sopot Festival: przecież Sara James ma dopiero 15 lat! Naprawdę tak ubrała się na sopocką scenę

Sara James na Sopot Hit Festival
Sara James na Sopot Hit Festival, fot. Pawel Wodzynski/East News

Wczorajszy koncert w ramach Top of The Top Sopot Festival spotkał się z ogromną dozą krytyki. Najpierw internautom nie podobały się występy gwiazd, a później narzekali na samych prowadzących. Teraz kolejna dawka krytyki spadła na Sarę James, a konkretnie jej niecodzienną stylizację.

Fani zawiedzeni poniedziałkowym koncertem Top of The Top Sopot Festival

Za nami pierwszy dzień jednego z najbardziej kultowych i wyczekiwanych festiwali muzycznych w Polsce. Top of The Top Sopot Festival od wielu lat gromadzi przed telewizorami i pod sceną w Sopocie wielu zagorzałych fanów. Nie inaczej było tym razem. Niestety, popularne wydarzenie nie sprostało oczekiwaniom internautów, którzy swoim niezadowoleniem natychmiast podzielili się w sieci.

Komentujący nie tylko są oburzeni występami, których ich zdaniem zapowiadały się o wiele lepiej, niż miało to miejsce w rzeczywistości, ale też skrytykowali dobór prowadzących. Teraz kolejna dawka krytyki spadła na jedną z gwiazd poniedziałkowego koncertu, a konkretnie 15-letnią Sarę James.

Takich wieści o mężu Sylwii Grzeszczak nikt się nie spodziewał. Ludzie masowo komentują

Najpierw Rozenek i Wieniawa, a teraz Sara James. Internauci krytykuą gwiazdy festiwalu w Sopocie

Od samego początku Top of The Top Sopot Hit Festival zapowiadał się naprawdę niesamowicie. Dopiero w trakcie trwania koncertu zaczęło pojawiać się coraz więcej słów oburzenia, dotyczących zarówno kolejnych występów gwiazd, jak i nadmiaru prowadzących.

Nikt jednak nie spodziewał się, że w ogniu krytyki znajdzie się jedna z najmłodszych gwiazd całego wydarzenia - Sara James. 15-latka od wielu lat działa w polskim show-biznesie, a nawet próbowała swoich sił w amerykańskim Mam Talent, gdzie zachwyciła samego Simona Cowella. Teraz jednak fani postanowili skomentować jej występ. Co ciekawe, nie chodziło o zachowanie czy śpiew wokalistki, ale jej niecodzienną stylizację.

Sara James w ogniu krytyki po Top of The Top Sopot Hit Festival

Fanom nie przypadła do gustu kreacja, w jakiej na sopockiej scenie zaprezentowała się młoda piosenkarka. Co ciekawe, Sara James nie słynie z bardzo wyzywających i odważnych stylizacji, dlatego też skierowana pod jej adresem krytyka naprawdę może być zaskakująca.

Okazało się, że internauci nie byli zachwyceni zbyt szerokimi i rzucającymi się w oczy spodniami wokalistki. Sara James postawiła tego dnia na wielowarstwową czerwoną bluzkę oraz bardzo szerokie jeansy z poszerzonymi nogawkami. Komentujący zgodnie stwierdzili, że gwiazda całkowicie zasłoniła swoją sylwetkę, a podczas jej występu na festiwalu nietrafiona stylizacja całkowicie odsłaniała uwagę od jej pięknego śpiewu.

Co ta Sara ma na nogach? Taka piękna dziewczyna, a zero stylu

Co trzeba zrobić, żeby zaistnieć? Ubrać się jak klaun

Dlaczego szczupłe, młode, zgrabne osoby robią wszystko, żeby wyglądać okropnie?

Sara James 2.jpg
Sara James podczas Top of The Top Sopot Hit Festival, fot. Pawel Wodzynski/East News
Powiązane
Quiz, jak wiele pamiętasz ze szkolnych lat
Pytania ze szkoły podstawowej. Ile zostało ci w głowie? Sprawdź, czy odpowiesz na wszystkie pytania