Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Pilne oświadczenie TVN. Finalista Top Model usunięty z programu. Był skazany za przestępstwo seksualne
Aleksandra Kwaterkiewicz
Aleksandra Kwaterkiewicz 24.11.2020 14:31

Pilne oświadczenie TVN. Finalista Top Model usunięty z programu. Był skazany za przestępstwo seksualne

BENEDYKT XVI
fot. Lelum

Na kilkanaście godzin przed finałem Top Model władze TVN podjęły decyzję. Dominic D’Angelicha, finalista programu zostanie z niego usunięty. Wszystko przez prawdobodnie szemraną przeszłość uczestnika, który ma figurować w amerykańskim spisie przestępców seksualnych, o czym poinformował Pudelek. Marcin Barcz, szef komunikacji w TVN Grupie Discovery przesłał do Pudelka oświadczenie, w którym potwierdził dyskwalifikację Dominica.

W sieci pojawiły się zdjęcia Dominic’a Aangelicha w zupełnie nowych okolicznościach. Uczestnik Top Model podobno widnieje w liście przestępców seksualnych, za stosunek z nieletnią. Do tego podobno miał ponieść karę na napaść z pobiciem. Pudelek, który opublikował te informacje na swoim portalu, poprosił o odniesienie się do sprawy władze TVN. Właśnie otrzymał odpowiedź.

Top Model – Dominic D’Angelicha zdyskwalifikowany w dniu finału

TVN nie pozostał obojętny na zarzuty, jakie pojawiły się w sieci przeciwko finaliście. Pudelek opublikował oświadczenie stacji w tej sprawie:

-W związku z informacjami o przeszłości Dominica D’Angelica, który okazał się skazany w Stanach Zjednoczonych za przestępstwo seksualne, został on usunięty z finału Top Model – informuje Marcin Barcz i dodaje:

-Ubolewamy, że taki uczestnik trafił do programu. W tej chwili sprawdzamy okoliczności, w jakich do tego doszło. Jeśli okaże się, że w procesie rekrutacji tego uczestnika nie zachowano należytej staranności, zostaną wyciągnięte konsekwencje – zapewnia stacja.

TVN odniosło się do szeregu zarzutów, jakie obległy polski internet. Dominic był wielokrotnie karany w Stanach Zjednoczonych.

  1. Joanna Krupa pokazała ciało po ciąży, pozuje w samej bieliźnie. „Mamuśkowe krągłości”
  2. Rodzice wypisali swoje dzieci z religii. Zdenerwowany ksiądz natychmiast napisał do nich list, można się wściec
  3. Kinga Rusin ukarana, policjanci wlepili jej mandat. Nie miała nic na swoją obronę

Dlaczego Dominic D’Angelicha został usunięty z Top Model?

Jak donosi Pudelek to właśnie dziś, na kilkanaście godzin przed finałem w internecie pojawiły się informacje dotyczące szemranej przeszłości uczestnika Top Model.

Pudelek podaje, co można łatwo sprawdzić, że nazwisko Dominia figuruje w dokumentach na oficjalnych stronach rządowych kalifornijskiego hrabstwa Amador. Z nich wynika, że w 2011 roku, kiedy Dominic miał 22 lata, został zakazany za uprawiane seksu oralnego z osobą nieletnią poniżej 16. roku życia. Został skazany na 60 dni pozbawienia wolności w zawieszeniu na 3 lata, podobno naruszył karę zawieszenia.

Pudelek podaje także, że model przyznał się do winy, bo nie było go stać na dalsze postępowanie w sądzie. Co więcej, 3 lata później, Dominic został ponownie aresztowany wraz ze swoim bratem Stefenem za pobicie i spowodowanie znacznych obrażeń ciała. Dominic miał wówczas odsiedzieć 5 miesięcy więzienia.

Fani: – Mariusz wracaj!

Pod oświadczeniem, jakie znalazło się na oficjalnym profilu TVN na Instagramie, fani nie mogą uwierzyć w to, co się stało. Inni sugerują już, kto powinien znaleźć się w finale za Dominica. Wydają się być w tej kwestii jednogłośni:

– Szkoda, że wcześniej to nie wyszło, można by kogoś przywrócić np. Mariusza – piszą internauci.

– Jestem za przywróceniem Mariusza – dodaje internauta.

– Mariusz, czekamy na Ciebie w finale – zaznacza kolejna osoba.

-Dobrze, że macie odwagę przyznać się do błędu – dodaje internautka.

Jak wobec takich próśb fanów postąpi stacja? Przed nimi kolejna ważna decyzja dotycząca finału Top Model. Czy któryś z uczestników zostanie przywrócony?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

top model

Uczestnik miał wielu fanów.

ZOBACZ TAKŻE W NASZYCH SERWISACH:

  1. Właśnie pojawił się na stronach rządowych. Jest projekt Kwarantanny Narodowej
  2. Właśnie padła wiadomość dot. tegorocznej kolędy. Wielu wiernych jest oszołomionych decyzjami
  3. Rozpuść w wodzie proszek do pieczenia i nałóż na włosy. Efektów nawet się nie spodziewasz, pozbędziesz się uciążliwego kłopotu
  4. Krzysztof Krawczyk przekazał wstrząsającą wiadomość. Stracił jedną z najbliższych osób, ”żegnaj”
  5. Znaki zodiaku, które najczęściej kłamią. Im lepiej nie wierzyć na słowo
  6. Kamera nagrała, co robi pies w pokoju małego dziecka. Rodzicom opadły szczęki
  7. Polski gwiazdor ugodzony nożem. Wiemy, w jakim jest stanie, lekarze zabrali głos

Źródło: pudelek.pl