Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Tomaszewska i Nowakowska wychwalają Joannę Kurską pod niebiosa. Wyjawiły, jaką jest szefową
Michał Fitz
Michał Fitz 14.10.2022 01:16

Tomaszewska i Nowakowska wychwalają Joannę Kurską pod niebiosa. Wyjawiły, jaką jest szefową

Joanna Kurska
TRICOLORS/East News

Joanna Kurska kilka tygodni temu została producentką programu „Pytanie na śniadanie”. To właśnie ona podejmuje istotne decyzje dotyczące tego, co i w jaki sposób zostanie przedstawione na wizji. Jak nową szefową odbierają prowadzący show? Na jej temat wypowiedziała się zarówno Ida Nowakowska, jak i Małgorzata Tomaszewska.

Już wcześniej, gdy prezenterzy związani ze stacją byli pytani o swoich przełożonych, głównie Jacka Kurskiego, byłego już szefa TVP, decydowali się przeważnie na same superlatywy pod ich adresem. Nie inaczej było tym razem.

Małgorzata Tomaszewska o Joannie Kurskiej

Małgorzata Tomaszewska w swojej wypowiedzi skupiła się na tym, ile może nauczyć się dzięki nowej szefowej. Podkreśliła, że ta zawsze stara dawać się uwagi dotyczące każdego wejścia prowadzących.

Podpowiada im, co można było zrobić inaczej. Dzięki temu prezenterzy mają szerszy pogląd na wykonywaną przez siebie pracę. Choć tak częste komentarze mogą być męczące, sama Tomaszewska tak tego nie odbiera. Cieszy się, że może z nich czerpać.

– To jest niesamowite, że dostaliśmy mnóstwo rad, mnóstwo drogowskazów stricte dotyczących naszej pracy, więc myślę, że każdy dostał inne — mówi Tomaszewska.

Ida Nowakowska o Joannie Kurskiej

Ida Nowakowska z kolei zwróciła uwagę na kreatywność swojej nowej przełożonej. Pochwaliła fakt, że do projektu został wprowadzony nowy producent, bo według niej to zawsze pole do rozwoju.

Każda zmiana jest wprowadzeniem czegoś nowego, bo każdy ma inne spojrzenie na program, na dany projekt, więc dużo świeżości, dużo nowych pomysłów, dużo energii — tłumaczyła prezenterka.

Ida zwróciła też uwagę na fakt, że osoba nowego przełożonego działa pozytywnie na zaangażowanie całego zespołu. Wszyscy chcą pokazać się z dobrej strony, więc każdy jest dodatkowo zmobilizowany, co powinno działać z korzyścią dla show.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Co podać dziecku na kaszel i ból gardła?
  2. Na co pomaga neo-angin? Sprawdź
  3. Słynna polska aktorka jest więziona we własnym domu? Dramatycznie wyznanie jej brata: „To jest mafia”

Źródło: Plejada/ Wirtualna Polska