Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Tomasz Kammel zamówił jedzenie w pociągu. Gdy spojrzał na talerz od razu chwycił za aparat i zrobił zdjęcie
Michał Fitz
Michał Fitz 25.04.2023 13:19

Tomasz Kammel zamówił jedzenie w pociągu. Gdy spojrzał na talerz od razu chwycił za aparat i zrobił zdjęcie

Tomasz Kammel
fot. KAPiF; instagram.com/tomaszkammel

Tomasz Kammel ostatnimi czasy często jest w podróży. Jeszcze całkiem niedawno był w Nowym Jorku na weselu swoich znajomych. Dopiero co wrócił do Warszawy, a już z niej wyjechał. Wybrał się w podróż pociągiem do Krakowa.

Nie jest to zbyt długi kurs, tym bardziej jeśli wybierze się pendolino, ale prezenter i tak zdecydował się na śniadanie w Warsie. Jak go obsłużono?

Tomasz Kammel w warsie

Wars kojarzy się wielu Polakom z niedobrą, rozwodnioną a mimo to i tak zbyt gorzką kawą oraz marnej jakości barowym jedzeniem. Te czasy jednak dawno już przeminęły, a dziś usługi gastronomiczne PKP stoją na naprawdę wysokim poziomie.

Popularyzatorem tej dobrej zmiany na kolei jest zdecydowanie Tomasz Kammel, który często korzysta z warsu, a gdy już to robi, dzieli się swoimi wrażeniami w mediach społecznościowych. Jak został obsłużony tym razem?

Anna Popek dołączyła do "PnŚ", a Łukasz Nowicki znika z programu. Ujawnił, dlaczego nie zobaczymy go na wizji jakiś czas

Co zamówił Tomasz Kammel?

Oferta Warsu jest dosyć bogata i zawiera kilka dań obiadowych. Mimo to Kammel zdecydował się na coś słodszego. Zamówił racuchy. Na Instagramie pochwalił się tym, jak wyglądały. Trzeba przyznać, że prezentowały się niezwykle apetycznie, z uwagi na złocisty poziom wysmażenia. Smakowały jeszcze lepiej, co można wywnioskować po opinii prezentera.

- Racuchy - zapach taki, jak u babci. Smak taki, że mówię: “dobra, wybiegam na bieżni” - zachwycał się prowadzący “Pytania na śniadanie”.

 

Tomasz Kammel i jego miłość do jedzenia

Śmiało można zaryzykować stwierdzenie, że jedzenie jest jedną z pasji Tomasza Kammela. Gdy bowiem wyjechał do Nowego Jorku, z chęcią odwiedzał tamtejsze, kultowe knajpy. W “Pytaniu na śniadanie” także nie stroni od próbowania tego, co przygotowują kucharze.

W swoich mediach społecznościowych raz na jakiś czas prezentuje szybkie i zdrowe przepisy na śniadania czy przekąski. Sam bowiem dba o swoją sylwetkę, dlatego jego posiłki muszą być nie tylko przepyszne, ale również zbilansowane.

Zobacz zdjęcie:

Kammel racuchy.JPG
instagram.com/tomaszkammel
Powiązane
Eurowizja Marcin Mroziński
Kto w poprzednich latach reprezentował Polskę na Eurowizji?