Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Tomasz Kammel przeszedł spektakularną metamorfozę. Przemiana sporo go kosztowała
Martyna Pałka
Martyna Pałka 07.09.2022 10:03

Tomasz Kammel przeszedł spektakularną metamorfozę. Przemiana sporo go kosztowała

Tomasz Kammel
fot.Instagram/tomaszkammel

Prezenter TVP zaskoczył fanów swoją niespodziewaną przemianą. Tomasz Kammel dodał na swój profil na Instagramie filmik, w którym możemy zobaczyć, jak trudną i długą przeszedł drogę w walce o wymarzoną sylwetkę. Gwiazdor zaznaczył, że dalej się nie poddaje.

Tomasz Kammel znany jest ze swoich nieustannych żartów i dowcipów, na które nabiera współpracowników i resztę ekipy, pracującej za kulisami show TVP. Okazuje się, że dziennikarz jest nie tylko zabawny, ale cechuje się też dużą wytrwałością i ambicją w dążeniu do ustanowionego sobie celu.

Gwiazdor poinformował swoich obserwatorów w social mediach, że zakończył właśnie trwające 20 tygodni wyzwanie o lepszą sylwetkę i formę. Efektami pochwalił się w krótkim nagraniu.

Tomasz Kammel przeszedł spektakularną metamorfozę

Fani Telewizji Polskiej, którzy regularnie oglądają programy z udziałem dziennikarza, z pewnością zauważyli, że prowadzący „Pytanie na śniadanie” może teraz pochwalić się zdecydowanie lepszą formą. Gwiazdor TVP zamieścił właśnie na swoim profilu na Instagramie nagranie, na którym widzimy, jak wyglądały kulisy jego walki o nowy wygląd i umięśnioną sylwetkę.

Tomasz Kammel poinformował, że właśnie zakończył trwające 20 tygodni wyzwanie, podczas którego regularnie uczęszczał na siłownię i wykonywał ćwiczenia na wszystkie partie swojego ciała. W opublikowanym materiale widzimy między innymi porównanie formy sprzed wyzwania z tym, jak dziennikarz prezentuje się obecnie.

Tomasz Kammel zaprezentował swoją odmienioną sylwetkę

Prezenter pochwalił się również filmikami, na których możemy zauważyć, w jaki sposób wykonuje poszczególne ćwiczenia. Pod niektórymi z nich zamieścił także krótkie porady, w których przypomina o systematyczności i regularności oraz wskazuje zalety, jakimi charakteryzują się dane ćwiczenia.

„Turbo ważnym elementem robienia formy jest rutyna, systematyczność i powtarzalność”

” [To ćwiczenie] bardzo szybko zwalcza ból w plecach i wpływa na postawę. Niesamowicie ułatwia długie stanie, na przykład w Opolu…” – takie opisy możemy znaleźć pod nagraniami dziennikarza.

W poście Tomasz Kammel zaznaczył, że mimo faktu, że jego 20-tygodniowe wyzwanie właśnie dobiegło końca, on sam nie zamierza się zatrzymywać i dalej chce walczyć o wysportowaną sylwetkę. Zaznaczył również, że będzie na bieżąco informował o kolejnym postępach.

-Wyzwanie 20 tygodni dobiegło końca, ale ja macham dalej. Co z tego wychodzi, poinformuje Was niebawem — oznajmił Tomasz Kammel.

Jesteście ciekawi?

Zobacz post:

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Tomasz Kammel (@tomaszkammel)

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Tomasz Kammel podczas koncertu nagle zwrócił się do publiczności. Miał zaskakującą prośbę
  2. Nieoficjalnie. Joanna Kurska dołączy do zespołu „Pytania na śniadanie”. Zacznie we wtorek 6 września?
  3. Sanatorium miłości. Piotr Hubert zamieszka z Mariolą, wpadli na nietypowy pomysł. „To będzie test”