Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Tomasz Kammel powiedział, co naprawdę sądzi o 24 lata młodszej Izabelli Krzan. Nie przebierał w słowach
Martyna Pałka
Martyna Pałka 14.09.2022 10:07

Tomasz Kammel powiedział, co naprawdę sądzi o 24 lata młodszej Izabelli Krzan. Nie przebierał w słowach

Tomasz Kammel
instagram.com/tomaszkammel

Tomasz Kammel był niedawno gościem programu Krzysztofa Stanowskiego „Przejdźmy na TY”. Dziennikarz Telewizji Polskiej poruszył tam wiele kontrowersyjnych tematów i odpowiedział na kilka pytań od fanów. W pewnym momencie wyznał, co tak naprawdę uważa na temat Izabelli Krzan.

Prowadzący program „Pytanie na śniadanie” gościł niedawno w programie „Hejt Park”, którego gospodarzem jest bezpośredni i dociekliwy Krzysztof Stanowski. Prezenter TVP zdecydował się na kilka szczerych wyznań.

Podczas rozmowy poruszył między innymi wątek skandalu swojego dobrego kolegi — Piotra Kraśki, a także zdradził, jak pracuje mu się w Telewizji Polskiej (więcej TUTAJ). Wypowiedział się też na temat współpracy z Izabellą Krzan.

Tomasz Kammel komplementowany w programie na żywo

Gwiazdor od jakiegoś czasu występuje w programie „Pytanie na śniadanie” u boku młodej prezenterki i uczestniczki konkursów Miss Polonia — Izabelli Krzan. Wiele osób na początku nie dawało temu duetowi szans, a to z powodu chemii, jaka istniała pomiędzy dziennikarzem, a jego poprzednią partnerką Marzeną Rogalską.

Szybko jednak okazało się, że podobnie, jak w poprzednim przypadku, nowi prowadzący śniadaniówki świetnie się ze sobą dogadują i natychmiast stali się jedną z ulubionych par telewidzów. Teraz w wywiadzie z Krzysztofem Stanowskim Tomasz Kammel zdradził, jak wyglądają kulisy pracy z młodszą koleżanką.

Wszystko zaczęło się od rozmowy na temat błyskotliwości i profesjonalizmu prezentera, które zostały pochwalone przez jednego z dzwoniących do studia widzów. Skromny Tomasz Kammel podziękował za miłe słowa i wyznał, że w pracy przed kamerą łatwiej wpada na różne pomysły niż w życiu prywatnym. Przy okazji wyznał, że najgorszym momentem są dla niego teleturnieje, kiedy w głowie ma kompletną pustkę.

-Od lat hołduje takiej teorii, że w momencie kiedy są włączone kamery albo stoję z mikrofonem na scenie, to mój iloraz inteligencji wzrasta. Poza pracą mam wrażenie, że ja nie jestem taki bystry. Jest jeden wyjątek: nie znoszę brać udziału, jako taki gość w edycjach specjalnych, w teleturniejach — wyznał ze śmiechem Tomasz Kammel w show „Przejdźmy na TY”.

Tomasz Kammel szczerze o pracy z Izabellą Krzan

Nagle prowadzący „Pytanie na śniadanie” poruszył temat pań, z którym miał przyjemność współpracować przez lata w telewizji. Zdradził on, że zawsze ma szczęście występować u boku niesamowicie inteligentnych prezenterek.

-Mam szczęście do partnerek, z których każda, od pewnego czasu szczególnie, była po prostu petardą intelektualną i moja aktualna, choć młodsza ode mnie o 25 lat, też się do tego grona zalicza. To jest niesamowita przyjemność — powiedział Tomasz Kammel w programie Krzysztofa Stanowskiego.

Gospodarz programu „Przejdźmy na TY” zapytał również dziennikarza o to, z jakimi jeszcze koleżankami po fachu miał przyjemność współpracować w ciągu swojej kariery zawodowej.

Oprócz obecnej programowej partnerki — Izabelli Krzan oraz swojej wieloletniej towarzyszki Marzeny Rogalskiej, gwiazdor wymienił również takie nazwiska, jak Ula Hincz, Beata Sadowska, Agnieszka Woźniak-Starak oraz Olimpia Ajakaiye.

Zobacz zdjęcia:

Tomasz Kammel
Tomasz Kammel
Tomasz Kammel
Tomasz Kammel

Zobacz cały wywiad:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Czy Tomasz Kammel jest gejem? Dziennikarz TVP zabrał głos ws. swojej orientacji seksualnej
  2. Izabela Krzan musiała interweniować na żywo w „Pytaniu na Śniadanie”. Tomasz Kammel stracił panowanie nad nogami
  3. Piotr Gąsowski z samego rana wsiadł w samolot. Wyznał, dlaczego znika z Polski, „nigdy mi się nie znudzi”