Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Tomasz Kammel padł na kolana przed koleżanką z pracy. Internauci dopytują o pierścionek zaręczynowy
Martyna Pałka
Martyna Pałka 26.08.2022 20:51

Tomasz Kammel padł na kolana przed koleżanką z pracy. Internauci dopytują o pierścionek zaręczynowy

Tomasz Kammel
fot. TRICOLORS/East News Instagram/tomaszkammel

Prowadzący program „Pytanie na śniadanie” nie od dziś znany jest ze swojego poczucia humoru i dystansu do samego siebie. Tym razem Tomasz Kammel zaskoczył wszystkich filmikiem, który pojawił się w jego social mediach. Gwiazdor klęka przed koleżanką z pracy.

Prezenter TVP już nie raz zaskoczył widzów swoimi żartami i dowcipami. Ostatnio na jego InstaStory pojawiło się nagranie, na którym widzimy, jak „ciężko pracują” gwiazdy stacji. Tomasz Kammel pokazał wówczas leżącą na trawie Martę Manowską i główną realizatorkę TVP Kobieta.

Teraz dziennikarz po raz kolejny pokusił się o trochę humorystycznych treści na swoich social mediach. Fani nie kryli zdumienia, kiedy prowadzący śniadaniówkę padł na kolana przed swoją koleżanką z pracy.

Tomasz Kammel uklęknął przed koleżanką z TVP

Dziennikarz zamieścił na swoim profilu na Instagramie krótkie nagranie, będące podsumowaniem ostatnich dni jego pracy. Na filmiku możemy zauważyć, jak prezenter podchodzi do swojej koleżanki z pracy i po cichu powiedział jej coś na ucho.

-Uwaga, tutaj wchodzi instrukcja, jak człowiek troszczy się o zespół — powiedział na samym początku filmiku Tomasz Kammel.

Chwilę po tej tajemniczej zapowiedzi widzimy, jak rozbawiona kobieta mówi do prowadzącego „Pytanie na śniadanie” krótkie: „Na kolana”, po którym prezenter automatycznie klęka. Stylistka ze śmiechem podchodzi do swojego kolegi i poprawia mu włosy za pomocą lakieru do włosów. Po chwili słyszymy krótki komentarz głównego bohatera całej sytuacji.

-Kręgosłup mojej fryzjerki jej najważniejszy — mówi prezenter, za co otrzymał podziękowania od kobiety.

Czy Tomasz Kammel oświadczył się koleżance z pracy?

To jednak nie koniec całej sprawy. Jakiś czas później prezenter pochwalił się na swoim profilu na Instagramie reakcjami fanów na zamieszczone przez niego wcześniej wideo. Jeden z internautów zapytał gwiazdora, gdzie podział się jego pierścionek zaręczynowy, który idealnie pasowałby do sytuacji przedstawionej na nagraniu. Tomasz Kammel skwitował to jednym krótkim zdaniem.

-Za późno, ma męża, zresztą też z TV — napisał prezenter na Instagramie.

Wygląda na to, że mimo zmęczenia gwiazdora TVP nigdy nie opuszcza dobry humor i ochota na żarty. Nie da się też ukryć, że z przyjemnością patrzy się na relację, jaką ma Tomasz Kammel ze swoimi współpracownikami.

Zobacz zdjęcia:

Tomasz Kammel
Tomasz Kammel
Tomasz Kammel
Tomasz Kammel

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Tomasz Kammel prowadził „Pytanie na śniadanie”. Nagle wskoczył w zarośla
  2. Maryla Rodowicz niesamowicie schudła, jest lżejsza o 17 kg. Wiemy, jak tego dokonała
  3. Małgorzata Ostrowska-Królikowska w stroju kąpielowym. Pokazała oszałamiająco zgrabne nogi