Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Tomasz Kammel nie pracuje już w telewizji? Odpowiedział zmartwionej fance
Martyna Pałka
Martyna Pałka 18.07.2022 11:56

Tomasz Kammel nie pracuje już w telewizji? Odpowiedział zmartwionej fance

Tomasz Kammel
Pawel Wodzynski/East News

Tomasz Kammel udostępnił na swoim profilu na Instagramie fragment rozmowy ze zmartwioną fanką. Obserwatorka dziennikarza chciała wiedzieć, czy to prawda, że prowadzący show „Pytanie na śniadanie” zakończył swoją współpracę z telewizją.

Prezenter TVP wyjawił, jak wygląda jego sytuacja zawodowa i zdradził powód swojej nieobecności na antenie stacji. Czy to prawda, że gwiazdor znika z telewizji?

Tomasz Kammel odpowiedział fance

Prowadzący popularne show Telewizji Polskiej „Pytanie na śniadanie” od lat cieszy się niesłabnącą sympatią fanów. Tomasz Kammel przez lata tworzył kultowy duet prezenterów z Marzeną Rogalską, a po odejściu dziennikarki z telewizji występuje w śniadaniówce TVP u boku między innymi Izabelli Krzan. Teraz fani zauważyli, że prezenter coraz rzadziej pojawia się na antenie stacji i zaczęli obawiać się, że podzieli los swojej dawnej programowej partnerki.

Jedna z fanek postanowiła zapytać Tomasza Kammela o powód jego nieobecność i wprost zapytać o to, czy dziennikarz zakończył swoją współpracę z telewizją.

Tomasz Kammel nie pracuje już w TVP?

Zmartwiona kobieta napisała do prezentera w wiadomości prywatnej na Instagramie. Postanowiła zapytać dziennikarza o to, czy powód jego nagłego zniknięcia z ekranów związany jest z decyzją o zerwaniu współpracy z telewizją. Całe szczęście możemy spać spokojnie. Jak przyznał sam Tomasz Kammel, przebywa obecnie na urlopie i właśnie z tego powodu nie pojawia się ostatnio w programie TVP.

– Czy ja mogę mieć pytanie? Bo się troszkę niepokoję, a może zwyczajnie coś przegapiłam. Czy Pan zakończył współpracę z TV? – zapytała fanka na Instagramie.

– Tak, na czas urlopu. Wracam niebawem — odpisał prowadzący „Pytania na śniadanie”.

Zobacz post dziennikarza:

Tomasz Kammel ig

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Jacek Kurski może się wzruszyć. Marcin Miller stanął w obronie TVP, ryzykował oburzeniem fanów
  2. Anna Głogowska w bikini wtula się w Piotra Gąsowskiego. Zaskakujący widok, para rozstała się kilka lat temu
  3. Pytanie na śniadanie: „Techniki relaksacyjne” na stres wywołany problemami finansowymi. Zastanawiające rady ekspertki