Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Tomasz Kammel mieszka inaczej niż wszystkie gwiazdy. Naprawdę ma takie warunki, odbiera mowę
Michał Fitz
Michał Fitz 29.04.2023 16:19

Tomasz Kammel mieszka inaczej niż wszystkie gwiazdy. Naprawdę ma takie warunki, odbiera mowę

Tomasz Kammel
fot. KAPiF

Gołym okiem w trakcie jego telewizyjnych wejść widać, że Tomasz Kammel ceni sobie szyk i elegancję. Jak się okazuje, ta nie przejawia się tylko w jego ubiorze i ogólnie pojętym stylu. Podobnie podchodzi też do wystroju wnętrz. Jak wygląda jego mieszkanie?

Tomasz Kammel nigdy specjalnie nie oprowadzał widzów po mieszkaniu, ale pokazywał je w tle swoich zdjęć.

Jak mieszka Tomasz Kammel?

Prowadzący “Pytania na śniadanie” ma bardzo przestronne, nowocześnie urządzone mieszkanie. Pozbawione zostało ono zbędnych ścian, przez co w większości jest dużą, otwartą przestrzenią. Jednak zmyślnie podzielone na fragmenty, chociażby wypoczynkowy czy biurowy.

W całym domu dominuje elegancji minimalizm. Można więc tam dostrzec wiele prostych kształtów utrzymanych w neutralnych kolorach, takich jak beże, biele czy szarości. Spore wrażenie robią wielkie, niekiedy zajmujące całą ścianę okna, dzięki którym prezenter ma fantastyczny widok na Warszawę.

Koszmar na pogrzebie. Zajrzała do trumny i zaczęło się. Zdarzenie nie do wytłumaczenia

Jak Tomasz Kammel urozmaicił mieszkanie?

Całkiem szare i minimalistyczne mieszkanie mogłoby być pozbawione duszy, bo prezentowałoby się po prostu zbyt industrialnie. Tomasz Kammel zmyślnie dodał swojemu wnętrzu charakteru, umieszczając w nim ciekawe, artystyczne elementy.

Na ścianach wiszą bowiem różne obrazy lub plakaty, głównie utrzymane w nurcie sztuki nowoczesnej. Znalazło się też miejsce dla klasycznej, papierowej biblioteczki, a takowa zawsze dodaje wnętrzu ciepła i domowego klimatu. W wielu miejscach są też porozstawiane świece, kwiaty i różne inne bibeloty.

Gdzie mieszka Tomasz Kammel?

Tomasz Kammel urodził się w Jeleniej Górze, ale na co dzień mieszka w centrum stolicy. Sam oczywiście nie chwali się dokładnym adresem, ale biorąc pod uwagę widok z jego sporych okien, można wywnioskować, że to w miarę centralna część Warszawy.

Takie miejsce zamieszkania jest dla prezentera wygodne ze względu na natłok jego obowiązków. Niewykluczone, że z biegiem kariery, gdy zacznie więc odpoczywać, a mniej pracować, zdecyduje się na dom pod Warszawą, jak wielu jego starszych kolegów i koleżanek z branży.

Zobacz post:

Źródło: urzadzamy.pl

Powiązane
Uśmiech Dody
Poznajesz uśmiechy tych celebrytek? Nawet ich mężowie mogliby się pomylić!