Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Tomasz Kammel i Dorota Wellman prowadzą razem „śniadaniówkę”. Znamy powód
Michał Fitz
Michał Fitz 02.12.2022 11:42

Tomasz Kammel i Dorota Wellman prowadzą razem „śniadaniówkę”. Znamy powód

Dorota Wellman
instagram.com/tomaszkammel

Tomasz Kammel jest etatowym prezenterem w „Pytaniu na śniadanie”. Dorota Wellman z kolei jest kojarzona z „Dzień Dobry TVN”, choć w przeszłości była również prowadzącą „śniadaniówki” TVP. Teraz na wizji pojawili się razem. Jak to możliwe?

Osoby, które odpaliły media społecznościowe Kammela, mogły być nieźle zaskoczone, gdy zobaczyli go przy stole razem z Dorotą Wellman. Czy do nieoczekiwanej współpracy doszło w ramach telewizji?

Dorota Wellman poprowadziła program z Tomaszem Kammelem

Już po samym studio, w którym znajdowali się prowadzący, można było zorientować się, że nie mamy do czynienia ani z „Pytaniem na śniadanie”, ani z „Dzień Dobry TVN”. Prezenterzy wzięli bowiem udział w akcji reklamowej firmy OLX.

Ta już trzeci raz zorganizowała wydarzenie o nazwie „Know How”, które formą przypomina właśnie wydanie telewizji śniadaniowej. Program trwał 3 godziny i zawierał w sobie wiele segmentów zapożyczonych z innych show tego typu.

Nie zabrakło bowiem części kulinarnej, za którą odpowiadał Karol Okrasa czy tej pogodowej, do której zaproszono Bartka Jędrzejaka. Prowadzący przeprowadzili też kilka interesujących rozmów. Wszystkie były mniej lub bardziej związane z tematyką HR, wokół której kręcił się cały program.

Dorota Wellman żartuje z Kammelem

W mediach społecznościowych Kammela pojawiło się też zakulisowe nagranie, na którym widać, jak dobry humor mieli prowadzący. Wellman stwierdziła bowiem, że dziś pracuje z Tomaszem, bo po prostu lubi zmieniać partnerów.

Ten stwierdził z kolei, wyjmując niejako swoją wypowiedź z kontekstu, że całkiem niedawno w mediach przyznawał się, że lubi trójkąty. Dorota Wellman skwitowała tę wypowiedź wymownym uśmiechem i w swoim stylu odpowiedziała.

– To gratuluję Ci, ale ja już jestem za stara — skwitowała prowadząca.

Zobacz zdjęcia:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Odetchnij w końcu pełną piersią. Znamy sprawdzone sposoby
  2. Nie jedz tego wieczorem. Jeśli się zapomnisz, możesz mieć problemy ze snem
  3. Doda skrytykowana przez internautów, przekroczyła granicę dobrego smaku?„Ciekawe, jak twój obecny będzie to znosił”