Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > To on skradł serce księżnej Diany. Jej sekret wyszedł na jaw już po śmierci
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 20.06.2024 11:03

To on skradł serce księżnej Diany. Jej sekret wyszedł na jaw już po śmierci

księżna Diana
Fot. AKPA

Artyści światowej sławy nie od dziś znani są z tego, że potajemnie wzdychają do nich fanki na całym świecie. I choć członkini rodziny królewskiej, jaką była księżna Diana, wydaje się kimś pozbawionym takich słabości jak zauroczenie przystojnym aktorem, okazuje się, że monarchini nie zdołała tego uniknąć. O tym, kto skradł serce ulubienicy Brytyjczyków, jej syn opowiedział dopiero po jej śmierci.

Księżna Diana zginęła w tragicznym wypadku

Związek Królowej Ludzkich Serc i księcia Karola wywoływał mnóstwo kontrowersji. Ich małżeństwo, z którym wiązało się kilka głośnych skandali, nie było na rękę brytyjskiej rodzinie królewskiej. Pod koniec związku para przez 4 lata pozostawała w separacji, aż w końcu wzięła głośny rozwód. Wówczas księżna poświęciła się działalności dobroczynnej, a także skupiła na samej sobie. Była w kilku związkach, a ponieważ szczegóły jej życia osobistego wzbudzały powszechne zainteresowanie, fotoreporterzy towarzyszyli jej na każdym kroku.

W nocy z 30 na 31 sierpnia 1997 roku Diana razem ze swoim ówczesnym partnerem Dodim Al-Fayedem, Trevorem Rees-Jonesem (ochroniarzem Al-Fayeda) i Henrim Paulem próbowała uciec paparazzim w Paryżu. Szaleńcza pogoń zakończyła się krótko po północy, gdy auto uderzyło w filar tunelu Alma. Kilkoro pasażerów zginęło na miejscu, natomiast Lady Di została przewieziona do szpitala. Lekarze walczyli o jej życie do 3 nad ranem, jednak obrażenia wewnętrzne okazały się zbyt rozległe i ulubienica Brytyjczyków zmarła.

Tak brzmiały ostatnie słowa księżnej Diany. Strażak zdradził je po latach Poruszające zachowanie brata księżnej Diany na pogrzebie Elżbiety II. Wykonał wyjątkowy gest

Księżna Diana podkochiwała się w znanym aktorze

Śmierć Królowej Ludzkich Serc spotkała się z bardzo emocjonalnym odbiorem. Jej odejście opłakiwali nie tylko Brytyjczycy, ale również fani na całym świecie. Księżna Diana do dziś pozostaje ikoną i jest bardzo ciepło wspominana przez opinię publiczną. Historie o jej działalności dobroczynnej, poczuciu stylu i empatii, którą każdemu okazywała, wciąż są żywo opowiadane. Wszelkie informacje, które dotyczą monarchini, wywołują wśród jej fanów ogromny entuzjazm. 

Nie inaczej stało się, gdy jej syn William niebezpośrednio wyjawił, w jakim aktorze podkochiwała się księżna. Okazuje się, że tę historię opowiedział mediom sam zainteresowany, czyli światowej sławy aktor, Kevin Costner.

księżna Diana (1).jpg
Fot. AKPA

ZOBACZ TEŻ: Media rozpisują się o trzecim dziecku Diany. Dziewczynka wywołała ogromne zainteresowanie

Aktor dowiedział się o uczuciach księżnej Diany od jej syna

Księżna Diana, choć dla większości ludzi była kompletnie nieosiągalna, okazała się mieć swoje słabości, jak my wszyscy. Serce monarchini skradł przystojny aktor, Kevin Costner. Sympatia Królowej Ludzkich Serc do artysty pozostawała tajemnicą jeszcze jakiś czas po jej śmierci. W końcu sam zainteresowany zdecydował się podzielić tą historią z szerszą publicznością. W wywiadzie dla magazynu “People” opowiedział o swoim spotkaniu z samym księciem Williamem. Gdy przebywał w Anglii, dowiedział się, że monarcha chciałby się z nim zobaczyć i porozmawiać. I choć był bardzo zdziwiony, szybko przystał na tę propozycję. 

Spotkaliśmy się w pokoju i byliśmy tylko my. Podszedł, uścisnęliśmy sobie dłonie... Pierwsze słowa, które wypowiedział, brzmiały: "Wie pan, moja mama trochę się w panu kochała" – wspominał.

Gwiazdor nie zdradził, jak przebiegła dalsza część rozmowy, jednak określił ją jako “przemiłą”, a o Williamie wypowiadał się w samych superlatywach. W tym samym wywiadzie wyznał jednak, że był wcześniej w kontakcie z księżną Dianą w sprawie współpracy nad kontynuacją filmu “Bodyguard” z 1992 roku.

księżna Diana (2).jpg
Fot. AKPA
Kevin Costner.jpg
Fot. AKPA
Sekrety piękna księżnej Diany – jak dbała ona o urodę każdego dnia?
sekrety piękna Księżnej Diany
fot. www.instagram.com/lady.diana._/
W trakcie swojego życia zainspirowała ona niezliczoną liczbę kobiet do kopiowania jej charakterystycznej fryzury, eleganckich ubrań i swobodnego stylu. W tym artykule zdradzamy sekrety piękna księżnej Diany. Jak dbała ona o urodę każdego dnia?
Czytaj dalej
Brytyjski dwór ciągle nie może uwierzyć. Po „ślubie stulecia” księżna podcięła sobie żyły
Meghan Markle
screen YouTube.com
W sobotę cały świat obserwował z zapartym tchem uroczystość książęcych zaślubin. Meghan Markle i książę Harry krótko po godzinie 13.30 powiedzieli sobie sakramentalne „tak”. Patrząc na tę piękną uroczystość trudno nie pamiętać o bardzo przykrym zajściu, z którego Wielka Brytania do teraz się nie otrząsnęła. Początkowo próbowano to ukryć, jednak nie udało się. Tuż po „ślubie stulecia” z księciem Karolem, doszło do tragedii. Ta historia jest jednak prawdziwa i do dziś budzi ogromne kontrowersje w otoczeniu brytyjskiego dworu. A dotyczy ona nie kogo innego, ale samej matki świeżo poślubionego księcia Harry’ego – księżnej Diany. Na jaw wyszły tajne nagrania rozmowy księżnej z dziennikarzem Andym Mortonem. Już po rozwodzie z księciem Karolem Diana udzieliła mu wywiadu. Prócz jednak tego, co zostało opublikowane, są też takie części rozmowy, które dotąd były tajne. W nich księżna zdradziła, w jak tragicznym stanie była krótko po ślubie z Karolem.
Czytaj dalej