Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > „To była randka”. Marta Manowska przyłapana na czułych objęciach i pocałunkach z przystojnym mężczyzną
Martyna Kucharczyk
Martyna Kucharczyk 27.08.2022 20:28

„To była randka”. Marta Manowska przyłapana na czułych objęciach i pocałunkach z przystojnym mężczyzną

Marta Manowska
fot. Pawel Wodzynski/East News

Marta Manowska została przyłapana przez fotoreporterów na wspólnym spacerze z przystojnym mężczyzną. Gwiazda trzymała za rękę swojego towarzysza i czule go obejmowała. Wielu fanów nie miało pojęcia, że ich idolce prawdopodobnie udało się odnaleźć miłość.

O spotkaniu Marty Manowskiej doniósł magazyn „Życie na gorąco”, który na swoich łamach udostępnił zdjęcia z zajścia. Jak stwierdził redaktor gazety, „to na pewno nie było spotkanie biznesowe. (…) To była randka!”.

Marta Manowska przyłapana na romantycznym spacerze

Wielkimi krokami zbliża się premiera kolejnych odcinków programu „Rolnik szuka żony” z Martą Manowska jako prowadzącą. Gwiazda pełni rolę gospodyni show już od kilku lat, dzięki czemu wzbudza ogromne zainteresowanie swoją osobą. Mimo to dla wielu fanów jej życie prywatne wciąż jest tajemnicą. Ostatnio fotoreporterom udało się ją przyłapać na romantycznym spacerze po plaży.

Na fotografiach widzimy Martę Manowską przytulającą się do przystojnego mężczyzny i wpatrującą się razem z nim w taflę wody. Para podczas spotkania obejmowała się i trzymała za ręce. Jak donosi magazyn „Życie na gorąco”, dwójka przebywała na Półwyspie Helskim, który ma być niedaleko stałego miejsca zamieszkania mężczyzny.

– Mężczyzna mieszka bowiem na co dzień w Gdańsku (…). Dom Marty jest w Warszawie. Ale co znaczy odległość dla bez wątpienia rodzącej się właśnie miłości? – czytamy.

Gwiazda TVP korzysta z lata

W dniu spotkania z mężczyzną Marta Manowska udostępniła na swoim profilu zdjęcie morza z podpisem „W pogoni za słońcem. I szczęściem”. Niewątpliwie wspomniane szczęście gwieździe udało się znaleźć, co miała potwierdzić nawet w rozmowie z jedną ze swoich komentatorek.

Według magazynu „Życie na gorąco” po spotkaniu Marta Manowska długo rozmawiała ze swoim towarzyszem na parkingu, aż w końcu odjechała swoim samochodem.

O tym, czy prezenterka jest w związku, media zastanawiały się już w przeszłości. Jeszcze w lutym tego roku można było przeczytać doniesienia o jej domniemanej relacji z Robertem Bodziannym. Wtedy jednak gwiazda całkowicie zaprzeczyła pogłoskom.

– Nie, żadne miłości, żadne związki. Ja bardzo szanuję prywatność Roberta, on moją. Okazało się, że dobrze nam się podróżuje – mówiła w „Pytaniu na śniadanie”.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez MARTA ???? MANOWSKA (@martamanowska)

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez MARTA ???? MANOWSKA (@martamanowska)

 

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. „Rolnik szuka żony”. To oni dostali najwięcej listów! Poznaj uczestników 9. edycji
  2. Danuta Szaflarska nigdy nie wylewała za kołnierz. Aż trudno uwierzyć, z czym ją pochowano
  3. Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel wciąż nie podzielili majątku. Chodzi o miliony złotych

Źródło: Życie na gorąco