Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Tirówka powiedziała, że za 200 złotych zrobi wszystko. Niebywałe, o co poprosił kierowca, nagranie jest hitem
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 27.01.2023 18:32

Tirówka powiedziała, że za 200 złotych zrobi wszystko. Niebywałe, o co poprosił kierowca, nagranie jest hitem

kierowca
Fot. YouTube @UDAR

Pewien kierowca tira podzielił się wyjątkowym życzeniem, jakie wyraził wobec kobiety, która zaproponowała mu swoje usługi. Nagranie jest hitem internetu, nikt nie mógłby spodziewać się tego, co się wydarzyło.

Youtuber, używający w sieci pseudonimu UDAR, ma prawie 200 tysięcy subskrybentów. Nagrywa on filmy, w których w zabawny sposób relacjonuje swoje przygody. Ta zrobiła wrażenie na internautach.

Ten kierowca zaskoczył tirówkę niezwykłym życzeniem

Film, jaki znalazł się w sieci już jakiś czas temu, doczekał się do tej pory ponad trzech milionów wyświetleń. Nie bez powodu. Historia w nim przedstawiona może wywołać łzy ze śmiechu.

YouTuber postanowił zaczepić jedną z pań, które stały przy drodze, w poszukiwaniu klientów. Na filmie przyznał, że był zmęczony, wracał do Polski na wyładunek. Chciał więc się nieco odprężyć.

Wspomniana dziewczyna z pewnością spodziewała się różnych rzeczy, ale nie tego, czego zażyczył sobie vloger. Zapytał ją, co zrobi za 200 złotych. A kiedy usłyszał, że „wszystko”, przyjął tę odpowiedź dosłownie.

Kierowca tira pojechał „na dziewuszki”

Na nagraniu słyszymy, jak youtuber opowiada historię, kiedy pojechał „na dziewuszki”. Jedna z nich oświadczyła, że za 200 złotych zrobi wszystko.

Mężczyzna zgodził się na te warunki. Powiedział, żeby poszła za nim. Puenta jest jednak zupełnie inna, niż wszyscy się spodziewają.

No i ona teraz robi za mnie wyładunek. A ja idę sobie na ciepłą herbatkę – oświadczył na końcu filmu.

Zobacz film:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Przeraźliwy krzyk i krew w PnŚ, nagle zakończono transmisję. O tym wydaniu nigdy nie zapomnimy
  2. Weszła do kościoła i dopuściła się porażającego czynu. Parafia pilnie szuka kobiety
  3. Cleo zdradziła, dlaczego zawsze nosi spięte włosy. Powód zdumiewa
Tagi: kierowca
Powiązane
Edyta Górniak
Kto to powiedział: Edyta Górniak czy Violetta Kubasińska? Arcytrudny quiz