Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Marta Manowska zdradziła, kto wystąpi w „The Voice Senior”! Fani „Sanatorium miłości” będą zachwyceni
Marta Kulik
Marta Kulik 21.07.2019 18:33

Marta Manowska zdradziła, kto wystąpi w „The Voice Senior”! Fani „Sanatorium miłości” będą zachwyceni

The Voice Senior
instagram.com/thevoiceseniortvp

The Voice Senior: Marta Manowska zdradziła, kto pojawi się w muzycznym show TVP! O kim mowa? To jedna z uczestniczek Sanatorium miłości! Ma szansę na wygraną? Widzowie dobrze ją znają i uwielbiają!

The Voice Senior: trwają nagrania do nowego programu. Ruszyły już przesłuchania w ciemno! Poznaliśmy prowadzących i trenerów, teraz czas na pozostałych uczestników! Marta Manowska zdradziła, kto pojawi się na scenie. To jedna z uczestniczek hitowego programu TVP.

The Voice Senior: kto wystąpi?

W The Voice Senior wystąpi Janina Nina Busk! Kobieta jest znana z udziału w Sanatorium miłości. Czy będzie walczyła z innymi uczestnikami? Marta Manowska nie zdradziła żadnych szczegółów, ale zdjęcie Niny pojawiło się też na oficjalnym Instagramie programu. Tam możemy przeczytać, że kobieta gościnnie pojawi się w The Voice Senior!

Janina Busk ma ogromny temperament, dlatego widzowie na pewno nie będą narzekać na nudę. Fani Sanatorium miłości zapamiętali ją jako wyrazistą osobowość. Kilka miesięcy temu informowała, że lata temu chciała wejść do programu Big Brother! Czy w The Voice dla seniorów porwie ich swoim głosem? O tym przekonamy się dopiero za jakiś czas, bo do emisji zostało jeszcze dużo czasu.

The Voice Senior: kiedy emisja?

Emisja The Voice Senior nastąpi dopiero w grudniu tego roku. Po ogromnej popularności The Voice of Poland oraz The Voice Kids stacja TVP stawia na kolejną wersję hitowego show, które znają widzowie z innych krajów. W programie udział mogą wziąć osoby po 60. roku życia.

Kto został wybrany do roli trenerów w The Voice Senior? Te nazwiska są już znane. Na czerwonych fotelach zasiądą: Urszula Dudziak, Marek Piekarczyk, Alicja Majewska i Andrzej Piaseczny. Program poprowadzą Marta Manowska oraz Tomasz Kammel.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

the voice senior

Marta Manowska relacjonuje nagrania do The Voice Senior.

the voice senior

Prezenterka została jedną z prowadzących program.

the voice senior

Zdradziła, że w programie pojawi się uczestniczka Sanatorium miłości, Janina Busk!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Dieta Krystyny Pawłowicz to nie tylko sałatki! Zdradziła, co je na co dzień
  2. Tomasz Dedek przyznał się do mrocznej przeszłości. Aktor donosił na kolegów do SB
  3. Gwiazda „Koła Fortuny” topless! Pokazała odważne zdjęcie
  4. Dorota Wellman – MĄŻ, WIEK, WZROST, WAGA, DZIECI
  5. Przystojny aktor „M jak miłość” wziął ślub! Pokazał zdjęcia z wesela
Powiązane
Quiz, jak wiele pamiętasz ze szkolnych lat
Pytania ze szkoły podstawowej. Ile zostało ci w głowie? Sprawdź, czy odpowiesz na wszystkie pytania