Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Dramat uczestniczki The Voice Senior. Po występie dotarła do niej wiadomość o śmierci ukochanej osoby
Marta Kulik
Marta Kulik 08.01.2021 19:37

Dramat uczestniczki The Voice Senior. Po występie dotarła do niej wiadomość o śmierci ukochanej osoby

The Voice Senior
fot. screen z instagram.com/thevoicesenior

Po nagraniach programu The Voice Senior Barbara Parzeczewska, która pojawi się w najbliższym odcinku show TVP, otrzymała druzgocącą wiadomość o śmierci ukochanego męża. Pan Ireneusz od dawna poważnie chorował.

The Voice Senior cieszy się ogromną popularnością, a już w sobotę 9 stycznia będziemy mogli zobaczyć występy kolejnych uczestników. Wśród nich znajdzie się 67-letnia pani Barbara. Niestety, po nagraniach kobietę spotkała tragedia.

The Voice Senior: dramat uczestniczki

O swoim ukochanym mężu Barbara Parzeczewska mówiła podczas nagrań do programu. Poznali się w Niemczech w latach siedemdziesiątych, mężczyzna był muzykiem:

Znamy się 38 lat i od tylu lat towarzyszy nam muzyka. To jemu zawdzięczam, że mogę być z Wami – opowiadała.

Niestety, pan Ireneusz przeszedł trzy udary mózgu, a w 2019 roku lekarze wykryli u niego nowotwór płuca.

We wrześniu 2019 zdiagnozowano u niego raka lewego płuca. Boję się, co mnie czeka. Nie wyobrażam sobie go stracić. Nie wiem, czy sobie z tym poradzę. To tak, jakbym straciła połowę siebie. Mój kochany małżonek przede wszystkim bije brawo, a później mówi: jaka jesteś ładna… Codziennie rano. Mam duże szczęście, że go mam – mówiła kobieta.

Tuż po zakończeniu nagrań do nowej edycji The Voice Senior w życiu uczestniczki wydarzyła się tragedia, miłość jej życia zmarła.

The Voice Senior już jutro na TVP2

Odcinek z udziałem pani Barbary będzie można zobaczyć już jutro, na razie w mediach społecznościowych pojawiły się fragmenty występu. Kobieta porwała swoim głosem nie tylko publiczność, ale i jurorów.

Nie wiem, kto mnie zaraził muzyką. Ona sama przyszła. Od dziecka było mnie wszędzie pełno. Kiedyś, na festynie, śpiewałam za torebkę landrynek piosenkę „Biedroneczki są w kropeczki”. Kiedy miałam 18 lat, dostałam propozycję zaśpiewania na Festiwalu Piosenki Radzieckiej. Wykonałam dwie piosenki i dostałam Nagrodę Radia i Telewizji. Od tego momentu zaczęła się moja przygoda z muzyką – zdradziła 67-latka.

Alicja Majewska była zachwycona wykonaniem utworu Valerie. Czy to właśnie do jej drużyny trafi Barbara Parzeczewska? Na tę informację musimy poczekać do jutra. Przypominamy, że poprzednią edycję muzycznego show TVP wygrały siostry Szydłowskie.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Powiązane
dawne gwiazdy telewizji
Rozpoznasz TE gwiazdy z dawnych lat?! Porządna zagwozdka dla Polaków, spróbuj swoich sił