Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > „The Voice Kids”: wyszła na jaw prawda o faworytce z drużyny Dawida Kwiatkowskiego, niezwykłe kim jest 10-latka
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 20.03.2022 18:13

„The Voice Kids”: wyszła na jaw prawda o faworytce z drużyny Dawida Kwiatkowskiego, niezwykłe kim jest 10-latka

Dawid Kwiatkowski
Kadr z programu The Voice Kids, prod. Rochstar/facebook.com/thevoicekidstvp

W ostatnim odcinku „The Voice Kids” drużyna Dawida Kwiatkowskiego powiększyła się o utalentowaną wokalistkę. Dziesięciolatka chce zostać śpiewającym lekarzem oraz prowadzić plantację awokado.

Piąta edycja popularnego programu muzycznego TVP2 przyciąga uzdolnione wokalnie dzieciaki z całej Polski. Mali piosenkarze mierzą się z wyzwaniem występu w telewizji. Ich wykonaniom przysłuchuje się gwiazdorskie jury w składzie: Cleo, Dawid Kwiatkowski, Tomson i Baron.

Każda odsłona popularnego programu przedstawia utalentowanych uczestników, którzy chcą spróbować swoich sił na scenie muzycznej. Po przejściu przez przesłuchania w ciemno mają szansę zawalczyć o statuetkę oraz tytuł najzdolniejszego wokalisty młodego pokolenia.

Kim jest najnowsza zawodniczka drużyny Dawida Kwiatkowskiego?

W ubiegłym odcinku telewidzów oraz trenerów zaskoczyła dziesięcioletnia Lena Tylus. Mierząc się z utworem Beyoncé „Halo” trafiła do grupy Dawida Kwiatkowskiego. Młoda piosenkarka ma wiele marzeń, które mogą się spełnić dzięki występowi w „The Voice Kids”.

Młoda wokalistka przez pół życia uczęszczała na wokalne zajęcia, które umożliwiały jej zaprezentowanie swojego głosu podczas różnych uroczystości. Choć występ w „The Voice Kids” nie był pierwszym zetknięciem Leny ze sceną, marzy ona o koncertach w Polsce i na świecie.

Przyszłość wiąże z medycyną, ale nie wyklucza opcji połączenia obu pasji. Jako śpiewająca lekarka czy pani weterynarz mogłaby zaskoczyć niejednego pacjenta.

Jednym z marzeń młodej wokalistki jest bycie właścicielką plantacji awokado. Dziewczynka uwielbia z zielonego owocu tworzyć przepyszne guacamole.

W programie zaskoczyła jurorów bezbłędnym wykonaniem utworu „Halo” amerykańskiej ikony sceny muzycznej, Beyoncé. Występ dziesięciolatki sprawił, że wszyscy trenerzy odwrócili fotele, dając sygnał, że chcą wokalistkę w swojej drużynie. Ostatecznie Lena Tylus dołączyła do Dawida Kwiatkowskiego.

Kolejne przesłuchania w ciemno odbędą się podczas następnego odcinka „The Voice Kids” w przyszłą sobotę o godzinie 20:00 w TVP2. Młodzi wokaliści zaskoczą swoim talentem jurorów oraz wielbicieli muzycznego show przed telewizorami.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

1. Zacznie się w poniedziałek. Biedronka ogłosiła piorunujący komunikat

2. Nieoczekiwane wyznanie Andrzeja z „Sanatorium miłości”. „Myślałem, że pampersa będą mi zakładać”

3. Kuriozalna sytuacja w „Pytaniu na śniadanie”. Nowicki nic nie rozumiał, Tomaszewska płakała ze śmiechu