Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > ”Teściowa nałożyła suknię ślubną na nasz ślub. Nie sądziłam, że muszę pytać, co zamierza włożyć”
Karina Sulich
Karina Sulich 05.01.2020 14:39

”Teściowa nałożyła suknię ślubną na nasz ślub. Nie sądziłam, że muszę pytać, co zamierza włożyć”

teściowa
Fot. Wilhelm Gunkel, unsplash.com

Teściowa nałożyła suknię ślubną na nasz ślub. Nie sądziłam, że muszę pytać, co zamierza włożyć, napisała na Twitterze jedna z kobiet. Panna młoda doznała szoku podczas własnego ślubu. Takiego widoku nie spodziewała się nawet w najśmielszych snach.

Ślub to wyjątkowa uroczystość, podczas której zakochani celebrują swoją miłość w gronie najbliższej rodziny oraz przyjaciół. Choć tego dnia wszystko powinno być dopięte na ostatni guzik, trudno uniknąć ślubnych wpadek. Wszyscy byliśmy świadkami niepohamowanego ataku śmiechu podczas składania przysięgi, lub drastycznego widoku zniszczenia, jeszcze przed chwilą, nieskazitelnej sukni panny młodej. Co jednak zrobić w wypadku, kiedy jeden z gości nie przestrzega ślubnej etykiety? I kiedy owym gościem okazuje się być twoja przyszła teściowa?

Teściowa w bieli

Wszyscy wiemy, że tego jednego dnia, biel zarezerwowana jest jedynie dla panny młodej. A przynajmniej tak mogłoby się wydawać. Otóż niekoniecznie. Pisarka romansów, Amy Pennza, podczas własnego ślubu doświadczyła sytuacji godnej niejednej powieści. Chwilę przed ceremonią, panna młoda doznała prawdziwego szoku, kiedy jej oczom ukazała się teściowa ubrana w suknię ślubną! Teściowa nałożyła suknię ślubną na nasz ślub. Nie sądziłam, że muszę pytać, co zamierza włożyć — napisała na swoim Twitterze kobieta, publikując zdjęcie uwieczniające sytuację.

Dwie panny młode

Nie da się ukryć, na zdjęciu obie kobiety wyglądają jak panny młode! Ta prawdziwa nie kryła na swojej twarzy złości i zdziwienia. Kto mógłby przypuszczać, że własna teściowa będzie próbowała zrujnować ten wspaniały dzień? Na przykładzie Amy Pennzy, przy planowaniu własnego ślubu, lepiej pamiętać, żeby poza sprawdzeniem sali, czy liczby gości, upewnić się co nasza rodzina i najbliżsi mają zamiar ubrać w ten wyjątkowy dzień.

Myślicie, że w ten sposób kobieta chciała wyrazić swój sprzeciw?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

teściowa

Amy Pennza nie kryła szoku, kiedy jej oczom ukazała się teściowa w sukni ślubnej.

teściowa

Czy uważacie, że biel jest zarezerwowana tylko dla panny młodej?

ZOBACZ TEŻ:

  1. Objawy niedoboru witaminy E. Jej brak odbija się na całym organizmie
  2. Niewiele osób wie. Po śmierci Anna Jantar została uczczona w wyjątkowy sposób przez kultowego wykonawcę
  3. Dziewczynka uratowała brata przed porwaniem. Chłopiec cudem uniknął śmierci
  4. Edyta Herbuś pokazała nagie zdjęcia. Reakcje fanów są skrajne. Przesadziła?
  5. Zmiany w regulaminie Eurowizji. Teraz reprezentant musi wygrać program TVP
  6. Dzieci Królikowskiego drżą o jego zdrowie. Jest ich aż 5, smutne doniesienia

źródło: lovewhatmatters.com

Powiązane
Helena Englert; Maciej Kurzajewski i Katarzyna Cichopek
Jak dobrze znasz rodziny gwiazd? Quiz tylko dla prawdziwych fanów