Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Teleporady u Dody w RMF FM. Po sukcesie „Aquarii” celebrytka znowu szokuje
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 17.12.2023 17:32

Teleporady u Dody w RMF FM. Po sukcesie „Aquarii” celebrytka znowu szokuje

Doda
Doda poinformowała o nowym, zaskakującym projekcie. Fot. KAPiF, instagram.com/dodaqueen

Po wielkim sukcesie, jaki odniosła najnowsza płyta Dody “Aquaria” wokalistka zabrała się za kolejny projekt. Tym razem jej fani mogą być nieźle zaskoczeni. Od 30 grudnia artystka rozpocznie swój nowy projekt na łamach radia RMF FM. Będzie dzielić się swoim życiowym doświadczeniem oraz wykształceniem, o którym może nie wiedzieć spora część fanów. Tym razem zobaczymy Dodę w całkiem nowej odsłonie…

Kontrowersyjna promocja nowej płyty Dody zakończyła się wielkim sukcesem

Od kilku miesięcy Doda ma pełne ręce roboty. Artystka wydała nową płytę “Aquaria”, której promocja okazała się wielkim wyzwaniem. Wokalistka sama sobie podniosła poprzeczkę, występując na łamach swojego nowego programu “Doda. Dream Show”, w którym pokazywała, jak przygotowuje się do wielkiej trasy koncertowej. Wydarzenie okazało się wielkim sukcesem, jednak artystka nie opuściła gardy i dalej, w nieco kontrowersyjny sposób, promowała swoją płytę.

Kilka tygodni temu w polskich mediach społecznościowych zawrzało. Wszystko za sprawą Dody, która wpadła na niestandardowy pomysł, by promować “Aquarię”. Wokalistka mimo dwutygodniowego urlopu w Tajlandii nie wypoczęła dobrze od pracy. Na swoim Instagramie opublikowała kilka kontrowersyjnych kadrów w skąpym kostiumie kąpielowym, które miały zwiększyć rozgłos o zaplanowanych przez nią koncertach. Plan wokalistki okazał się sukcesem, jednak część jej fanów nieprzychylnie oceniła taki sposób promocji płyty…

Na pierwszy rzut oka to zwykle zdjęcie, ale po chwili fani wprost zdębieli. Doda pod lawiną hejtu Na pierwszy rzut oka to zwykle zdjęcie, ale po chwili fani wprost zdębieli. Doda pod lawiną hejtu

Doda zdobyła zaskakujące wykształcenie

Mimo iż wiele osób kojarzy Dodę wyłącznie jako królową polskiej muzyki rozrywkowej, okazuje się, że wykształcenie, które zdobyła artystka, wcale nie ogranicza się do umiejętności wokalnych. Gdyby wokalistka chciała znaleźć pracę w zawodzie, musiałaby jej szukać w zupełnie innym miejscu, aniżeli na scenie. Okazuje się, że Doda ma na swoim koncie nie tylko wiele sportowych sukcesów w dziedzinie lekkoatletyki, ale również wykształcenie psychologiczne.

Jeszcze zanim artystka związała się z Radosławem Majdanem, studiowała psychologię kliniczną na Uniwersytecie SWPS. Niejednokrotnie w wywiadach wspominała o tym, iż od najmłodszych lat fascynowało ją działanie oraz zrozumienie mechanizmów ludzkiego umysłu. Doda nie miała jednak okazji, by uzyskać dyplom na uczelni wyższej, ponieważ wyjechała z Polski do Izraela. Nigdy nie wróciła na uczelnię, by dokończyć studia, jednak okazuje się, że psychologia nigdy nie przestała jej interesować. Jej najnowszy projekt, którym właśnie pochwaliła się na Instagramie, będzie związany z właśnie tą dziedziną nauki.

ZOBACZ TEŻ: Ślubu nie będzie! Doda wraca w wielkim stylu. Piosenkarka zaskakuje nawet najwierniejszych fanów

Doda poinformowała o nowym projekcie w RMF FM

Okazuje się, że od 30 grudnia Doda będzie miała okazję poprowadzić własną audycję w radiu RMF FM. Lata studiów nie pójdą na marne, ponieważ na jej łamach wokalistka będzie czerpać z psychologicznej wiedzy, którą zdobyła. “Dodaphone” to projekt, w którym słuchacze będą mieli okazję zgłosić się do swojej idolki z każdym, nawet najbardziej prywatnym problemem. Ona z kolei będzie je rozwiązywać na łamach rozgłośni:

Ten rok zakończy się z przytupem. Właśnie zaczynam mój nowy program, audycję „Dodaphone” w RMF FM. Na czym polega? Na tym, że możecie się zgłaszać, dzwonić do mnie i dzielić się problemami na temat wszystkiego. Znam sposób na wyjście z każdej sytuacji! Także do usłyszenia – zapowiedziała Doda.

Powiązane
Violetta Kubasińska, Doktor Falkowicz
Jak dobrze znasz polskie seriale? Dopasuj czarny charakter do produkcji