Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Kobieta znalazła w telefonie zdjęcie, którego nigdy nie zrobiła. Prawda okazała się wstrząsająca
Kinga Majewska
Kinga Majewska 12.01.2021 16:10

Kobieta znalazła w telefonie zdjęcie, którego nigdy nie zrobiła. Prawda okazała się wstrząsająca

telefon
Fot. facebook.com/debrabanana

Telefon, a dokładniej jego zawartość, przeraził 45-letnią kobietę. W albumie znalazła zdjęcie, którego na pewno nie zrobiła. Fotografia wywołała w kobiecie przerażenie. Nie potrafiła wytłumaczyć nieprawdopodobnego znaleziska.

Telefon kobiety miał leżeć pod jej poduszką całą noc, ktoś jednak go użył, gdy ta spała. Gdy przeglądała zawartość smartfona, zauważyła, że znajdują się na nim zdjęcie, którego nigdy nie wykonała. Przyjrzała się dokładnie i pobladła.

Przerażona kobieta znalazła w telefonie dziwne zdjęcie

Jak informuje Fakt, 45-letnia mieszkanka Wielkiej Brytanii przeżyła duży szok po znalezieniu niewyjaśnionych fotografii w swoim telefonie.

Zamazana zdjęcia przedstawiają ją samą, gdy śpi. Mieszkanka Newcastle twierdzi, że nie pamięta, aby ktoś inny robił jej kiedykolwiek takie zdjęcia.

Z wyjaśnień kobiety wynika, że tego dnia w jej domu nie było nikogo. Obaj synowie Debry przebywali poza domem. W wywiadzie dla Daily Record 45-letnia kobieta wyznała, że zazwyczaj ma nawyk chowania swojego Samsunga pod poduszkę.

Tego dnia zrobiła tak samo. Według niej, ktoś, kto wykonał zdjęcie, musiał wyjąć telefon spod jej głowy, a następnie ponownie go tam schował. Brytyjka nie zauważyła bowiem, żeby urządzenie zmieniło swoje położenie.

Nie stwierdzono śladów włamania

W rozmowie z Daily Record 45-latka podkreśla, że tego dnia drzwi do jej domu były zamknięte, a nie stwierdzono śladów włamania.

Mimo że na zdjęciu Debra Demetriou ma półotwarte oczy, jest pewna, że z nikim wtedy nie rozmawiała i upiera się, że telefon był pod poduszką. Czy istnieje szansa, że Brytyjka przypadkowo zrobiła sobie selfie?

Okazuje się, że nie jest to pierwsza tak dziwna sytuacja, która miała miejsce w jej domu. Jak informuje Fakt, do podobnej sytuacji doszło w dniu urodzin jej syna.

Brytyjka zauważyła, że na zdjęciach z imprezy, znajdują się dziwne postaci. Skontaktowała się nawet z jasnowidzem, który uważa, że mogły być to duchy członków jej rodziny.

Zobacz zdjęcia:

Telefon

Znajomi Brytyjki radzą jej pójść na policję

telefon

Zdjęcie wywołało u niej przerażenie.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: fakt.pl

Powiązane
Eurowizja Marcin Mroziński
Kto w poprzednich latach reprezentował Polskę na Eurowizji?