Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Tak wygląda walka Katarzyny Grocholi z chorobą. Lekarze nie dawali jej dużych szans
Martyna Pałka
Martyna Pałka 19.12.2022 17:04

Tak wygląda walka Katarzyny Grocholi z chorobą. Lekarze nie dawali jej dużych szans

Katarzyna Grochola
fot. KAPiF

Dorota Szelągowska udzieliła niedawno szczerego wywiadu, w którym otworzyła się na temat problemów zdrowotnych swojej mamy. Katarzyna Grochola od dawna walczy z chorobą nowotworową. Jak się obecnie czuje?

Córka pisarki porozmawiała niedawno z „Wysokimi Obcasami Extra”. Podczas wywiadu nie tylko opowiedziała o swojej karierze, ale też poruszyła wątek choroby Katarzyny Grocholi. Lekarze dawali jej zaledwie 3 miesiące życia.

Katarzyna Grochola po raz kolejny walczy z nowotworem

Dorota Szelągowska jest jedną z najlepszych specjalistek od wystroju wnętrz w polskim show-biznesie. Prywatnie gwiazda jest córką wybitnej pisarki, która ma na swoim koncie kilka bestsellerów. W swoim ostatnim wywiadzie artystka wyznała, jak obecnie czuje się jej mama.

Katarzyna Grochola już kilka lat temu zmagała się z nowotworem. Niestety, teraz po raz kolejny musi stanąć do nierównej walki z nawrotem choroby. Dorota Szelągowska wyznała, że mama musiała przejść nawet specjalną operację.

Mama ma raka. Nie mówiłam ci, bo to się nagle okazało. Za kilka godzin operacja. Powiedziała, że wszystko będzie dobrze – powiedziała gwiazda w rozmowie z „Wysokimi Obcasami Extra”.

Co więcej, specjalistka od wystroju wnętrz ujawniła, że pisarka bardzo chciała zamknąć kilka spraw i z tego powodu umówiła się ze swoimi dwoma córkami na wizytę u notariusza.

Byłam wczoraj z Marią u notariusza. Matka chce pozałatwiać jakieś sprawy, a ja w sobotę jadę do Hiszpanii na trzy tygodnie – powiedziała Dorota Szelągowska w tej samej rozmowie.

Katarzyna Grochola ma za sobą już niejedną walkę z chorobą

Gwiazda już jakiś czas temu zmagała się z nowotworem. Niestety, nierówna walka trwa od wielu lat, a rak cały czas nie daje za wygraną. Jakiś czas temu pisarka poinformowała swoich fanów, że ma kolejny nawrót niebezpiecznej choroby.

Autorka bestsellerów o swoich zmaganiach z rakiem opowiadała już w 2019 roku podczas jednego z wywiadów. Zdradziła wówczas, że przed laty, kiedy po raz pierwszy zdiagnozowano u niej chorobę nowotworową, lekarze dawali jej zaledwie trzy miesiące życia.

Ja wiem, że życie jest krótkie. I tak mam podarowany 32. rok życia. W czerwcu właśnie trzydzieści dwa lata temu lekarze dawali mi najwyżej trzy miesiące. Zdiagnozowali nowotwór. Powiedzieli, żebym się przygotowała. Przemyślała, co z opieką nad dzieckiem, spisała testament – opowiadała Katarzyna Grochola w 2019 roku.

Zobacz zdjęcia:

Katarzyna Grochola
Katarzyna Grochola
Katarzyna Grochola

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Odetchnij w końcu pełną piersią. Znamy sprawdzone sposoby
  2. Uporczywy problem zniknie. Wystarczy zrobić jedną rzecz
  3. W Pepco pojawiła się sukienka idealna na święta. Cena zachwyca, Polki biegiem ruszą na zakupy