Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Sześcioraczki zawitały do Pałacu Prezydenckiego. Agata Duda zabłysnęła stylizacją, gdy witała dzieci
Magdalena Cichocka
Magdalena Cichocka 18.11.2022 15:06

Sześcioraczki zawitały do Pałacu Prezydenckiego. Agata Duda zabłysnęła stylizacją, gdy witała dzieci

Agata Duda
fot. Piotr Molecki/East News
17 listopada obchodzony jest Światowy Dzień Wcześniaka. Z tej okazji Agata Duda gościła w Pałacu Prezydenckim wyjątkowych gości. Mowa o słynnych i pierwszych w Polsce sześcioraczkach z Tylmanowej, które wraz z rodzicami i dziadkami odwiedziły stolicę. Pierwsza Dama wybrała na ten dzień wyjątkową stylizację.
17 listopada obchodzony jest Światowy Dzień Wcześniaka. Z tej okazji Agata Duda gościła w Pałacu Prezydenckim wyjątkowych gości. Mowa o słynnych i pierwszych w Polsce sześcioraczkach z Tylmanowej, które wraz z rodzicami i dziadkami odwiedziły stolicę. Pierwsza Dama wybrała na ten dzień wyjątkową stylizację.
Agata Duda regularnie bierze udział w licznych wydarzeniach medialnych. Prezentuje się zarówno w sukienkach, jak i garniturach oraz żakietach, które łączy z eleganckimi spodniami. Tym razem zdecydowała się na nietuzinkową kombinację.

Agata Duda na spotkaniu z sześcioraczkami

17 listopada obchodzony jest Światowy Dzień Wcześniaka. W tym wyjątkowym dniu do Pałacu Prezydenckiego przyjechali równie wyjątkowi goście. Mowa o rodzinie z Tylmanowej, która jako pierwsza w Polsce doczekała się sześcioraczków.

Kaja, Nela, Malwina, Zosia, Tymon i Filip przyszli na świat 20 maja 2019 roku w szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie. Dzieci urodziły się w 29. tygodniu ciąży. Na co dzień muszą mierzyć się z licznymi utrudnieniami życia codziennego oraz uczęszczają na rehabilitację.

Agata Duda powitała gorąco rodzinę w Pałacu Prezydenckim. Podczas spotkania wykonano nagranie, a na oficjalnej stronie prezydenta o spotkaniu możemy przeczytać:
Każde z rodzeństwa jest inne: wykazuje indywidualne cechy charakteru, zdolności, predyspozycje i potrzeby. Opieka nad taką gromadką wymaga też dużej samodyscypliny, elastyczności i umiejętności organizacyjnych ze strony rodziców — czytamy.

Stylizacja Pierwszej Damy

Agata Duda podczas spotkania z liczną rodziną ponownie zwróciła uwagę swoją stylizacją. Tego dnia Pierwsza Dama zaprezentowała się w modnych w tym sezonie luźnych spodniach w kant. Co ciekawe, żona prezydenta dobrała marynarkę w zupełnie innym odcieniu.

Agata Duda postawiła na fioletowy żakiet, który był głównym elementem całej stylizacji. Marynarka z głębokim dekoltem wydłużyła sylwetkę. Dodatkowo Pierwsza Dama podkreśliła talię ozdobnym, białym paskiem. Dopełnieniem okazała się basicowa, biała bluzka oraz szare szpilki.

Agata Duda regularnie zachwyca swoimi stylizacjami i jest uważana za jedną z najlepiej ubranych Pierwszych Dam.
Nagranie ze spotkania Pierwszej Damy z rodziną zobaczycie poniżej:

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Pierwsza Dama (@pierwszadama_akd)

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Twoje dziecko ciągle choruje? Może popełniasz jeden błąd
  2. Nie jedz tego wieczorem. Jeśli się zapomnisz, możesz mieć problemy ze snem
  3. „Jestem gotowa na więcej”. Katarzyna Cichopek przekroczyła swoje granice, obiecała to swojemu synowi
Tagi: agata duda