Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Szczęśliwa Marta Manowska pokazała zdjęcie z wesela. To był wyjątkowy dzień w jej życiu
Michał Fitz
Michał Fitz 24.07.2022 11:27

Szczęśliwa Marta Manowska pokazała zdjęcie z wesela. To był wyjątkowy dzień w jej życiu

Marta Manowska
instagram.com/martmanowska

Wczorajsza, sobotnia noc była bardzo bogata w różnego rodzaju wydarzenia rozrywkowe w naszym kraju. Marta Manowska też się świetnie bawiła, ale nie na koncercie czy festiwalu, a na wyjątkowym weselu. Po opublikowanych przez nią materiałach widać, że była zachwycona wydarzeniem.

W ostatnim czasie bardzo dużo pracowała, co można wnioskować po jej Instagramie, na którym pojawiały się zdjęcia z różnych planów zdjęciowych. Na jednym z nich była malowana w plenerze przez makijażystkę. Na innym powtarzała scenariusz w samochodzie. Nie ma więc wątpliwości, że chciała odpocząć i odreagować, co zresztą widać po opublikowanej relacji.

Marta Manowska na weselu

Choć internauci już od dawna dopytują się, kiedy wreszcie jej ślub, to jeszcze nie była ta okazja. Prezenterka nie zdradziła, na czyim weselu była, ale musiał być to dla niej ktoś bliski, bo bawiła się dosłownie do białego rana.

Ostatnie nagrania opublikowane przez Martę zostały wrzucone w okolicach godziny 5.00. Jak po nich widać, parkiet wciąż był dosyć pełny, a ludzie bawili się świetnie. Można przypuszczać, że to ze względu na wyjątkowy charakter wydarzenia. Było to bowiem wesele na świeżym powietrzu, utrzymane w stylu boho. Dokoła były stodoły i inna, wiejska zabudowa, a to tylko dodawało wydarzeniu klimatu.

Mało tego, tworzyła go także unosząca się wokół atmosfera miłości. Marta wrzuciła fotkę, na której widać prawdopodobnie wtulonych w siebie młodych. Zdjęcie jest naprawdę klimatyczne. Możemy jedynie przypuszczać, jak świetnie wyglądało to na żywo.

Marta Manowska to stała bywalczyni wesel

Ze względu na swój empatyczny charakter Marta Manowska jest na tyle blisko z ludźmi, że ci chętnie zapraszają ją na wesela. Jakiś czas temu chwaliła się fotkami z ceremonii, na której związali się znani z programu „Rolnik szuka żony” Krzysztof i Bogusia. Niestety, mężczyzna kilka miesięcy później zmarł.

Nieoficjalnie mówi się także, że Marta ma pojawić się w przyszłym roku na weselu innej pary z tej samej edycji wspomnianego programu. Wówczas sakramentalne „tak” powiedzą sobie Joasia i Kamil, który oświadczył się partnerce w finałowym odcinku show.

Zobacz zdjęcia:

Marta Manowska
Marta Manowska

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez MARTA ???? MANOWSKA (@martamanowska)

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Marta Manowska pokazała się od nieznanej strony. „Zawsze o tym marzyłam”
  2. Maciej Kurzajewski zahipnotyzowany na wizji w „Pytaniu na śniadanie”. Zamknął oczy i „odleciał”
  3. Małgorzata Tomaszewska urodziła dziecko i odważyła się na gorącą sesję. Prezenterka PnŚ chciała coś udowodnić