Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Radosław Pazura zaszczepił się bez kolejki. Cezary dowiedział się od dziennikarki, jego mina mówi wszystko
Karol Osiński
Karol Osiński 04.01.2021 19:35

Radosław Pazura zaszczepił się bez kolejki. Cezary dowiedział się od dziennikarki, jego mina mówi wszystko

szczepienia
fot. East News/ Tricolors

Szczepienia artystów bez kolejki, to jeden z najbardziej gorących tematów ostatnich dni. Jednym z nich jest Radosław Pazura, który przyznał, że nie żałuje swojego wyboru. Jego brat Cezary Pazura gościł w programie Newsroom Wirtualnej Polski, gdzie został zapytany o zaistniałą sytuację. Okazuje się, że nie miał pojęcia, iż jego brat przeszedł szczepienie.

Radosław Pazura, podobnie jak pozostała liczba artystów, którzy wcześniej zaszczepili się na COVID-19 został mocno skrytykowany, czego nie rozumiał. Cezary Pazura został zapytany, kiedy przyjdzie jego kolej szczepienia.

Cezary Pazura nie wiedział o szczepieniu swojego brata

Cezary Pazura gościł w programie Wirtualnej Polski pt. Newsroom. Prowadząca Agnieszka Kopacz zadała kilka pytań doświadczonemu aktorowi w sprawie szczepień przeciw COVID-19. Jednym z tematów, który interesował dziennikarkę był termin ewentualnego szczepienia pana Cezarego. Na pytanie, za ile miesięcy może to nastąpić aktor odpowiedział:

[…] Jeszcze poczekam, razem z innymi moimi rówieśnikami. Powiem szczerze, że jeszcze się nie interesowałem, chyba jestem w drugiej. Wiem, że 15 stycznia rusza akcja informacyjna Ministerstwa Zdrowia, gdzie każdy będzie mógł sprawdzić, do której grupy należy i kiedy może się spodziewać swojej pierwszej dawki szczepionki – mówił Cezary Pazura w programie Newsroom.

W dalszej części wywiadu popularny i niezwykle wszechstronny aktor został poproszony o komentarz w sprawie szczepienia swojego brata Radosława Pazury, który potwierdził, że faktycznie został zaszczepiony przeciw COVID-19. Cezary Pazura był tym faktem bardzo zdziwiony.

Wie pani, że pani mnie zaskoczyła? Ja się od pani dowiaduje, powiem szczerze. Ja rozmawiałem z Radkiem w sylwestra. Składaliśmy sobie życzenia, a od tego czasu nie. To jest dla mnie zaskoczenie. Nie wiedziałem – powiedział zaskoczony Cezary Pazura.

Szczepienia artystów przeciwko COVID-19. Jednym z nich jest Radosław Pazura

Polsat News podał informację, że Radosław Pazura został zaszczepiony przeciw COVID-19, czego nie krył sam zainteresowany. W rozmowie ze stacją otwarcie przyznał się, jednak zdziwiony był krytyką, ponieważ rzekomo został do tego zaproszony.

Dla mnie sprawa była oczywista i jasna. Dostałem zaproszenie tak, jak wiele w swoim życiu dostałem zaproszeń związanych z akcjami charytatywnymi i z różnymi przedsięwzięciami, które niosą ze sobą jakąś wartość i mają pomóc w słusznej sprawie – przyznał Radosław Pazura, po czym powiedział, że nie czuje, by kogokolwiek wyparł z kolejki.

Nie mam poczucia, że kogokolwiek wyparłem z kolejki, wręcz przeciwnie. Raczej się czułem wybranym do tego, żeby dobrze móc promować całą akcję szczepień, żeby to było wiarygodne i żeby miało to sens. Oczywiście, że nie żałuję i jestem wręcz zdumiony tym, co się wydarzyło. Tym, że moja otwartość, że chciałem promować te szczepienia wywołała taką burzę – dodawał aktor.

Przypomnijmy, że wcześniej przeciw COVID-19 zostali zaszczepieni tacy aktorzy jak Krystyna Janda, czy Wiktor Zborowski. Do tego grona zalicza się także Maria Seweryn, która początkowo skłamała, że tego nie zrobiła.

Zobacz zdjęcia:

Cezary Pazura

Cezary Pazura nie krył zdziwienia, że jego brat Radosław zaszczepił się przeciw COVID-19.

Szczepienia

Radosław Pazura przyznał, że został zaproszony do udziału w szczepieniach i nie rozumie krytyki, jaka na niego spadła.

szczepienia

Jedną z zaszczepionych wcześniej artystek była m.in. Krystyna Janda.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: film.wp.pl