Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Synek Małgorzaty Opczowskiej zrobił dla mamy laurkę. Napisał na niej piękne słowa
Aleksandra Gadzińska
Aleksandra Gadzińska 27.05.2022 19:08

Synek Małgorzaty Opczowskiej zrobił dla mamy laurkę. Napisał na niej piękne słowa

Małgorzata Opczowska
kadr z programu „Pytanie na śniadanie”

Małgorzata Opczowska otrzymała od swojego dziecka niepowtarzalny prezent. Na Instagramie pochwaliła się laurką, jaką zrobił dla niej syn. 7-latek napisał dla mamy rozczulający liścik.

Historia macierzyństwa, jaką ma za sobą gospodyni „Pytania na śniadanie”, Małgorzata Opczowska, nie ma w sobie nic z sielanki, jaką znamy z reklam i filmów. Przez długi czas gwiazda pilnie strzegła prywatności swojego dziecka, jednak wreszcie mały Maks zaczął pojawiać się na zdjęciach gwiazdy.

Wówczas na łamach „Rewii” prezenterka zdradziła zaskakujące szczegóły na temat choroby i walki o życie synka. Mając zaledwie 4 miesiące chłopczyk przeszedł ciężki stan zapalny, a lekarze nie potrafili wskazać jego źródła. Na szczęście jego organizm okazał się na tyle silny, by zwalczyć chorobę, a mama mogła odetchnąć z ulgą.

Małgorzata Opczowska dostała od synka wspaniałą laurkę. Słowa 7-latka chwytają za serce

Obecnie Małgorzata Opczowska wychowuje syna samotnie i jeszcze niedawno, w rozmowie z „Super Expressem” wyznała, że rozpad 9-letniego związku był dla niej traumatycznym przeżyciem. Teraz jednak całym jej światem stał się Maks.

– Jesteśmy dla siebie całym światem. Zawsze jesteśmy razem. Maks często powtarza: „Mama i syn to super team”. Jest to dziecko, które spadło mi z nieba. Ma dobre serce, bardzo często mnie uczy pokory i niekomentowania wszystkiego, potrafi wytłumaczyć każdą słabość drugiego człowieka. Wynagradza mi wszystkie smutki, które spotkały mnie w życiu – mówiła w wywiadzie dla agencji AKPA.

Podzieliła się też wówczas, że jej dziecko zdradza żywe zainteresowanie kosmosem i dinozaurami, nieustannie napawając ją dumą. Gwiazda TVP stara się też przekazywać synowi konkretne wartości. Fani nie kryli zdumienia, kiedy w ubiegłorocznym wywiadzie ujawniła, że siedmiolatek zaczął naukę w szkole klasztornej prowadzonej przez zakon Pijarów, a każdy dzień zaczyna od modlitwy.

Teraz Opczowska pokazała wspaniałą laurkę, którą otrzymała od chłopca z okazji Dnia Matki. Wzruszający rysunek, przedstawiający postacie Małgosi i Maksa, wraz z wielkim, czerwonym sercem został zamieszczony na Instagramie. Rozczulające były także piękne słowa 7-latka, skierowane do mamy: „Kocham cię mami najbardziej na świecie mamusiu”

– Kiedy urodził się mój Max, chciałam, by miał mamę, choć trochę taką, jaką ja mam.
I dziś, zanim zdążyłam otworzyć oczy mój synek czekał przy łóżku z laurką.
Coś się więc udało. Uwielbiam być jego Mamą – napisała dumna prezenterka.

Wyświetl ten post na Instagramie

Wyświetl ten post na Instagramie

Wyświetl ten post na Instagramie

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Pilna wiadomość dla rodziców. Właśnie ruszyła ważna akcja
  2. Używasz perfum? O jednej rzeczy możesz nie mieć pojęcia, zdumiewające informacje
  3. Ujawniono zarobki Maryli Rodowicz w „The Voice Senior”. Pozostali jurorzy będą zazdrościć?