Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Syn Justyny Steczkowskiej wygadał się. Wyjawił całą prawdę o swojej mamie. „Jest wymagającym szefem”
Aleksandra Gadzińska
Aleksandra Gadzińska 18.06.2022 00:25

Syn Justyny Steczkowskiej wygadał się. Wyjawił całą prawdę o swojej mamie. „Jest wymagającym szefem”

Justyna Steczkowska
Pawel Wodzynski/East News

Justyna Steczkowska obchodzi w tym roku swój jubileusz. Gwiazda zawitała dziś na scenie podczas wielkiego rozpoczęcia Festiwalu w Opolu. Okazało się, że towarzyszył jej syn. 22-latek nieoczekiwanie wyjawił zaskakujące fakty na temat współpracy z matką.

Wielkie rozpoczęcie Festiwalu w Opolu mamy już za sobą. W tym roku na scenie nie brakuje jubilatów, a jednym z nich jest Justyna Steczkowska. 2 sierpnia wielka gwiazda świętować będzie swoje 50. urodziny. Okazuje się, że podczas imprezy towarzyszy jej syn.

Leon jest najstarszym z trojga dzieci wokalistki. Przyszedł na świat w 2000 roku, kiedy gwiazda związała się z architektem i modelem, Maciejem Myszkowskim. Okazuje się, że 22-latek chce rozwijać karierę jako didżej. Wraz z matką pojawił się na konferencji przed festiwalem, dzięki czemu mogliśmy poznać kilka zadziwiających szczegółów na temat ich współpracy.

Jaką szefową jest Justyna Steczkowska? Syn gwiazdy nagle się wygadał

Już wcześniej mieliśmy okazję zobaczyć na scenie 22-letniego Leona. Młody artysta pojawił się u boku matki podczas koncertu z okazji Dnia Dziecka. Justyna Steczkowska zaśpiewała wówczas utwór, który syn skomponował specjalnie dla niej, podczas gdy sam autor stanął za „DJ-ską” konsolą.

Okazuje się jednak, że współpraca ze słynną rodzicielką wcale nie jest łatwa, a młody artysta raczej nie może liczyć na ulgi ze względu na „znajomości”. Podczas konferencji przed Festiwalem w Opolu wyjawił zaskakujące fakty o wokalistce.

Mama jest wymagającym szefem. Kropka – stwierdził bezceremonialnie. – Ale mamą najlepszą – zreflektował się po chwili.

„Fakt” postanowił zapytać, co o tych słowach sądzi sama Justyna Steczkowska. Okazało się jednak, że gwiazda w zupełności zgadza się z tą szczerą oceną. Jak stwierdziła, łączy w sobie wiele oblicz. Jest perfekcjonistką, ale też osobą pełną ciepła. I tę cechę, jak sądzi, odziedziczył po niej syn.

– Jestem dość konkretna i nie tyle bezkompromisowa, ile staram się robić wszystko perfekcyjnie. Leon to wie […] Jako mama, koleżanka czy przyjaciółka jestem pełna serca, życzliwości i miłości do ludzi. I taki też jest mój syn. Już jako dziecko dzielił się ze wszystkimi, oddawał ostatnie pieniądze, miał gest i zapraszał na lody. Taki został do dzisiaj, cieszę się, że jest pełen pozytywnych emocji.

Justyna Steczkowska

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Wiemy, dlaczego Krzysztof Cugowski odchodzi
  2. Ruszyła pilna akcja. Chodzi o zanieczyszczenie toksynami
  3. Kasia Cichopek pokazała, w czym wystąpi na Festiwalu w Opolu. Kurzajewski będzie pod zachwycony

Źródło: Fakt