Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Syn Dagmary Kaźmierskiej w przeszłości walczył z chorobą. Wyglądał zupełnie inaczej, ciężko go poznać na starych zdjęciach

Syn Dagmary Kaźmierskiej w przeszłości walczył z chorobą. Wyglądał zupełnie inaczej, ciężko go poznać na starych zdjęciach

dagmara kaźmierska
fot. East News/Tricolors

Dagmara Kaźmierska znana z „Królowych życia” pochwaliła się prezentem. Jej syn Conan sprawił jej mikołajkowy upominek, a przy okazji dołączył swoje zdjęcie z dzieciństwa. Okazuje się, że zmagał się z dużą wadą wzroku.

Z tego artykułu dowiesz się:

  • Jak wyglądał syn Dagmary Kaźmierskiej
  • Co gwiazda znana z „Królowych życia” dostała od syna
  • Kim miał zostać Conan Bestian Kaźmierski

Conan jest oczkiem w głowie Dagmary Kaźmierskiej. Celebrytka jest niezwykle dumna z ukochanego syna i od czasu do czasu publikuje jego fotki.

Zobacz także: Nie żyje Skiba. Tragiczna śmierć, doszło do koszmarnego wypadku

Syn Dagmary Kaźmierskiej na zdjęciach z dzieciństwa

Jak syn królowej życia wyglądał w dzieciństwie? Dagmara Kaźmierska pokazała stare zdjęcie Conana Bastiana Kaźmierskiego.

Przystojny student medycyny zmagał się z dużą wadą wzroku i nosił okulary z grubymi szkłami korekcyjnymi. Poza tym celebrytka napisała, co podarował jej syn.

Przyniósł mi piękną filiżankę, którą tak chciałam. Bo taką samą stłukłam. One są praktycznie nieosiągalne, więc nie wiem, gdzie ją wyhaczył. Ale chyba byłam grzeczna, że o mnie nie zapomniał – pochwaliła się.

Zobacz także: Emilian Kamiński proponuje wigilię, jakiej jeszcze nie było

Conan jakiś czas temu postanowił zawalczyć o swoją sylwetkę. W ciągu kilku miesięcy przeszedł niesamowitą metamorfozę. Z pucołowatego chłopca stał się muskularnym mężczyzną.

Dagmara Kaźmierska chwali się synem

Conan jest oczkiem w głowie Dagmary Kaźmierskiej. Bohaterka „Królowych życia” regularnie pokazuje zdjęcia swojego potomka w sieci. Mało kto wie o tym, że początkowo to chłopak miał zostać celebrytą i gwiazdą telewizji.

– Mój syn chciał zostać aktorem. Poszłam z nim na casting, a tam okazało się, że wzięli mnie, a nie jego – mówiła kiedyś w „Fakcie” Kaźmierska.

Syn jest najważniejszą osobą w życiu Dagmary Kaźmierskiej. Celebrytka stara się wynagrodzić mu czas, który spędziła w więzieniu.

W programie „Królowe Życia” celebrytka często mówi o swoim synu Cananie Bastianie i podkreśla, że jest najważniejszą osobą w jej życiu.

Zobacz zdjęcie

Zobacz także artykuły w naszych serwisach: