Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Kim jest syn Romualda Lipko? Mężczyzna prowadził z ojcem własny biznes
Aleksandra Kwaterkiewicz
Aleksandra Kwaterkiewicz 08.02.2020 13:20

Kim jest syn Romualda Lipko? Mężczyzna prowadził z ojcem własny biznes

romuald lipko
youtube.com Polskie Radio

Syn Romualda Lipko jest jedynakiem. Zawsze był oczkiem w głowie swoich rodziców i oczywiście wspaniałym owocem ich wielkiej miłości. Mężczyzna prowadził z ojcem wspólny biznes, niezwiązany z branżą muzyczną. Czy próbował swoich sił jako muzyk?

Romuald Lipko zmarł w nocy z czwartku na piątek 7 lutego. O śmierci artysty dowiedzieliśmy się od jego zespołu Budki Suflera. Nieodżałowany wielki kompozytor miał wspaniałe życie, był dumnym ojcem i dziadkiem, a żona była jego największą miłością.

Romuald Lipko – dzieci

Romuald Lipko miał jednego syna – Remigiusza. Jest to owoc bardzo udanego małżeństwa, z ponad 45-letnim stażem. Syn chodził do szkoły muzycznej, rodzice liczyli, że odziedziczy talent muzyczny po tacie. Jednak Remigiusz przyznaje, że skończył pierwszy stopień szkoły i nie było to wielkim sukcesem. Muzyka to nie była jego droga.

Romuald Lipko twierdził, że talent muzyczny to bardziej dar od Boga niż ciężka praca. Nie da się nauczyć tego wyczucia melodii, intuicji kompozytorskiej. Trzeba w sobie to wyczuć, zanim podejmie się drogę muzyka. Syn artysty nie czuł tego, więc zrezygnował z dalszego muzycznego kształcenia. Rodzice ze spokojem to zaakceptowali.

  1. 7-letnia dziewczynka stała na przystanku ubrana tylko w bluzkę. Powód odbiera wiarę w ludzkość
  2. Michał Szpak bardzo martwi się o siostrę. Nastolatka jest kompletnie załamana

Kim jest syn Romualda Lipko?

Syn Romualda Lipko, porzucił kształcenie muzyczne. Skończył prawo na lubelskim Uniwersytecie im. M. Curie-Skłodowskiej. Zajął się przedsiębiorczością. Razem z tatą prowadził biznes związany z branżą alkoholową.

O synu Romualda Lipko wiemy niewiele. Syn wycofywał się z publicznego towarzyszenia ojcu, nie chciał być angażowany w jego popularność. Czasem żona, Dorota Lipko towarzyszyła mężowi na ważnych wydarzeniach. Romuald Lipko doczekał się też wnuczki Laury, która, jak twierdził była jego drugą młodością. Laura podobno okazuje talenty artystyczne – może to ona pójdzie w ślady swoich artystycznych dziadków?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

romuald lipko

Romuald Lipko był wielkim artystą. Strzegł swojego życia prywatnego, dlatego niewiele wiemy o jego bliskiej rodzinie.

syn romualda lipko

Tak wyglądał artysta na początku swojej kariery.

romuald lipko

Syn Romualda Lipko nie był związany z branżą muzyczną.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Przez całą ciążę partnerki mówił do jej brzucha. Po porodzie wydarzyła się najbardziej niewiarygodna rzecz
  2. Urodziła, a dziecko zostawiła w toalecie. Jej wytłumaczenie przechodzi ludzkie pojęcie
  3. Nauczycielka kazała uczniom zrobić sobie zdjęcia. W życiu nie spodziewali się, do czego je wykorzysta

Źródło: viva.pl