Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Sylwia Bomba zapytana, czy były partner opiekuje się córką. Odpowiedź dyplomatyczna, ale wymowna
Martyna Pałka
Martyna Pałka 05.05.2022 20:50

Sylwia Bomba zapytana, czy były partner opiekuje się córką. Odpowiedź dyplomatyczna, ale wymowna

Sylwia Bomba
Pawel Wodzynski/East News

Sylwia Bomba zasłynęła dzięki udziałowi w „Gogglebox” oraz show Polsatu „Taniec z Gwiazdami”. Na swoich social mediach influencerka bardzo często publikuje zdjęcia z ukochaną córeczką. Teraz odpowiedziała na pytanie o ojca dziewczynki.

Gwiazda zdradziła, jak wygląda kwestia podziału opieki nad Tosią z jej byłym partnerem. Udzieliła na swoim profilu na Instagramie dyplomatycznej, ale łatwej do zrozumienia odpowiedzi.

Sylwia Bomba zdradziła, czy jej były partner opiekuje się córką

Influencerka znana jest z tego, że w swoich mediach społecznościowych bardzo chętnie pojawia się ze swoją ukochaną córeczką Tosią. Fani uwielbiają dziewczynkę, która zaraża swoim optymizmem i uśmiechem. Teraz uczestniczka „Tańca z Gwiazdami” odpowiedziała na pytanie internautów i zdradziła, jak wygląda zaangażowanie ojca Tosi w opiekę nad dzieckiem.

Sylwia Bomba zagrała ze swoimi obserwatorami w grę, w której odpowiada na zadane przez nich pytania dotyczące jej życia. Celebrytka postanowiła zdradzić, czy jej były partner opiekuje się Tosią. Fani chcieli wiedzieć, czy mężczyzna, chociaż w weekendy pojawia się u swojej córki.

Influencerka postanowiła odpowiedzieć na pytanie w sposób dyplomatyczny i starała się nie mówić bezpośrednio, jak wygląda sytuacja w jej rodzinie. Mimo wszystko łatwo domyślić się, co chciała przekazać swoim fanom Sylwia Bomba.

Takich pytań jest setki, naprawdę gdybym chciała, to bym udzieliła odpowiedzi. Nie chcę. Czasem brak odpowiedzi także jest odpowiedzią. Sądzę, że ten, kto ogląda moje story regularnie, może domyślać się, jaka jest prawda. Tosia jest wspaniałą dziewczynką i super kompanem do spędzania czasu. Dla mnie każda minuta z nią jest bezcenna — napisała na swoim InstaStory Sylwia Bomba.

Zobacz post:

Sylwia Bomba

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Aktor zmarł w szpitalu, jego ostatnie dni życia były wstrząsające. 1 maja obchodziłby kolejne urodziny
  2. Gdzie pracowała Katarzyna Cichopek, zanim została aktorką? Fatalnie czuła się w pierwszej pracy
  3. Była żona Wiśniewskiego się zaręczyła. Znany polski sportowiec poprosił ją o rękę

Tagi: sylwia bomba