Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Sylwia Bomba zapowiada kolejny sezon „Gogglebox. Przed telewizorem”. „Kto tęsknił?”
Aleksandra Gadzińska
Aleksandra Gadzińska 16.02.2022 08:51

Sylwia Bomba zapowiada kolejny sezon „Gogglebox. Przed telewizorem”. „Kto tęsknił?”

Fot. Screen: Instagram/sylwiabomba

Na Instagramie Sylwii Bomby właśnie pojawiła się relacja, a w niej wspaniałe wieści dla fanów programu „Gogglebox. Przed telewizorem”.

Minęło już trochę czasu od ostatniego odcinka uwielbianego programu „Gogglebox. Przed telewizorem”. Teraz na Instagramie Sylwii Bomby pojawiło się ogłoszenie, które na pewno zachwyci fanów.

Gwiazda opuściła studio nagrań i natychmiast postanowiła podzielić się z obserwującymi wspaniałą informacją. Wygląda na to, że „Gogglebox” już niebawem z powrotem zagości na naszych ekranach.

Sylwia Bomba z „Gogglebox” zapowiedziała nowy sezon

Sylwia Bomba zajmuje się fotografią, a jej prace i zdobyte wykształcenie robią niemałe wrażenie. Instagram gwiazdy to miejsce, gdzie królują piękne, profesjonalne kadry, wśród których przebijają się czasem relacje z prywatnego życia celebrytki.

Sylwia Bomba zagościła na antenie TTV już niemal 8 lat temu. Przez 15 sezonów towarzyszyliśmy jej podczas przygody z „Gogglebox”. Teraz gwiazda zapowiedziała nowe odcinki uwielbianego programu.

Właśnie wracam z nagrań do pierwszego odcinka „Gogglebox” — poinformowała rozemocjonowana gwiazda, jeszcze w samochodzie.

Sylwia Bomba z trudem powstrzymywała emocje, kiedy dzieliła się z fanami wspaniałą wiadomością. Wygląda na to, że tęskniła za planem tak samo, jak widzowie TTV tęsknili za show.

„Gogglebox”! Niedługo startuje sezon — obwieściła z radością.

Gogglebox

Nie znamy jeszcze dokładnej daty, jednak zaraźliwy optymizm Sylwii Bomby wskazuje na to, że już wkrótce znów zobaczymy na ekranie naszych ulubionych bohaterów.

Tęskniliście?

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Przykra informacja dla widzów „Projektu Lady”. Gwiazda nie chce już brać udziału w show TVN
  2. Dzisiaj wyszło na jaw, co zrobiła córka Dowbor dla rodzin z „Nasz nowy dom”. Widzowie zaniemówią
  3. Rafał Szatan przeszedł operację. Wiemy, w jakim stanie jest mąż Barbary Kurdej-Szatan