Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Sylwia Bomba świętuje wyjątkowy jubileusz. „7 lat mojego życia”
Karol Osiński
Karol Osiński 09.04.2021 19:02

Sylwia Bomba świętuje wyjątkowy jubileusz. „7 lat mojego życia”

Sylwia Bomba
fot. instagram.com/sylwiabomba/?hl=pl

Sylwia Bomba pochwaliła się na Instagramie bardzo radosną nowiną. Niedawno miał miejsce 200. odcinek z jej udziałem w programie Gogglebox. Przed telewizorem – 7 lat mojego życia – napisała gwiazda produkcji TTV. Uczestniczka jest niezwykle podekscytowana tym faktem.

Program Gogglebox. Przed telewizorem wypromował mnóstwo uczestników, którzy dziś robią przewrotne kariery w mediach społecznościowych. Jedną z takich osób jest Sylwia Bomba, która świętowała 200. odcinek udziały w programie.

Sylwia Bomba świętuje 200. odcinków w Gogglebox. Przed telewizorem

Aż ciężko w to uwierzyć, jednak kilka dni temu mieliśmy przyjemność podziwiać już 200. odcinek programu Gogglebox. Przed telewizorem. Produkcja TTV, która po raz pierwszy została wyemitowana 6 września 2014 roku, z każdym sezonem przyciąga przed telewizory setki tysięcy telewidzów.

Równie szczęśliwi z powodu jubileuszu są jego uczestnicy. Sylwia Bomba, która występuje w programie od samego początku opublikowała na Instagramie zdjęcia z tej okazji. Na jednym z nich pozuje z balonami ułożonymi w liczbę 200, które naturalnie odnoszą się do liczby wyemitowanych odcinków.

200 odcinków. 14 sezon, czyli 7 lat mojego życia… mowa oczywiście o GOGGLEBOX! – napisała na Instagramie podekscytowana Sylwia Bomba.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Dodatkowo gwiazda opublikowała kilka zdjęć z początków jej udziału w programie, gdzie razem z Ewą Mrozowską rozpoczynały swoją karierę przed kamerami. Przy okazji Sylwia podziękowała fanom, że w dalszym ciągu są z nią i chcą oglądać produkcję TTV.

Jakie wykształcenie ma Sylwia Bomba?

200. odcinek programu Gogglebox. Przed telewizorem był idealną okazją do przeprowadzenia wywiadu z jego gwiazdą. Wobec tego postanowiła udzielić kilku informacji serwisowi Dzień Dobry TVN, m.in. na temat swojego wykształcenia.

Okazuje się, że z wykształcenia jest fotografem, czego uczyła się w Państwowej Wyższej Szkole Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. L. Schillera w Łodzi. Co prawda dziś bardziej można porównywać ją do aktorstwa niż fotografii, jednak Sylwia Bomba podchodzi do swojego wykształcenia z dystansem.

Sama śmieje się, że ukończyła ten kierunek tylko po to, żeby wiedzieć, jak zrobić ładne i przekonujące selfie. Mimo cięższych chwil gwiazda wierzyła, że sobie poradzi, choć nie miała żadnej pracy. Pomogła w tym przeprowadzka z Łodzi do Warszawy.

Odważnie przeprowadziłam się, bo nie miałam żadnej pracy. Miałam siebie, swój aparat i wierzyłam, że sobie poradzę. I tak się stało – mowiła dla Dzień Dobry TVN.

Życzymy dalszych sukcesów!

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: instagram.com, dziendobry.tvn.pl