Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Sylwia Bomba pokazała zdjęcie męża z córeczką. Zostali okropnie obrażeni, kobieta nie wytrzymała
Karina Sulich
Karina Sulich 16.08.2020 21:58

Sylwia Bomba pokazała zdjęcie męża z córeczką. Zostali okropnie obrażeni, kobieta nie wytrzymała

sylwia bomba
fot. TRICOLORS/East News

Sylwia Bomba postanowiła pochwalić się fotkami z wakacji. Nikt jednak nie spodziewał się, że mogą one wzbudzić takie kontrowersje. Kiedy gwiazda programu Gogglebox. Przed telewizorem, opublikowała na swoim profilu na Instagramie zdjęcie męża z córeczką, spotkała się z porażającą opinią. Tego już było za wiele.

Sylwia Bomba zyskała ogromną sympatię widzów i internautów nie tylko dzięki udziałowi w programie Gogglebox. Przed telewizorem, ale również dzięki swojej spektakularnej metamorfozie i niezwykłej osobowości. Kobieta nie spodziewała się, że jej rodzina może zostać obrażona w tak perfidny sposób.

Sylwia Bomba pokazała zdjęcie córki

Sylwia Bomba tak jak większość Polaków łapie ostatnie chwile wakacji i stara się spędzić jak najwięcej czasu z rodziną. Uczestniczka popularnego programu TTV postanowiła podzielić się fotografiami z fanami. Takiej oceny się nie spodziewała.

Kiedy kobieta opublikowała na swoim profilu na Instagramie zdjęcie, na którym jej mąż bawi się w wodzie z córką, jedna z użytkowniczek nie powstrzymała się od niewybrednego komentarza. Przesadziła?

  1. Gwiazdor ”M jak miłość” wziął ślub z aktorką ”Barw szczęścia”. Panna młoda wyglądała jak z bajki
  2. Nagle w TVP Info Magdalenę Ogórek upomniał Jakimowicz w obecności posła: „Jesteś zazdrosny?”. Będzie walka?

Internautka obraża rodzinę Sylwii Bomby

Fajny dziadek – skomentowała internautka, która nie omieszkała podzielić się swoją opinią z pozostałymi i obrazić ukochanego uczestniczki Gogglebox. Przed telewizorem.

Choć Sylwia Bomba sama nie odniosła się do słów kobiety, trudno nie stwierdzić, że takie stwierdzenia warto zachować dla siebie. O dziwo głos, zamiast gwiazdy, postanowiła zabrać jej druga obserwatorka.

Lepszy taki kochany tatuś niż taki co się nie interesuje albo, co gorsza, bije – napisała, stając w obronie gwiazdy TTV.

Na szczęście reszta komentarzy była pozytywna.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

sylwia bomba

Sylwia Bomba opublikowała zdjęcie męża z córką.

sylwia bomba

Jedna z internautek postanowiła skomentować je w bardzo niewłaściwy sposób. W obronie gwiazdy TTV natychmiast stanęła druga kobieta.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Potwierdzono zakażenie w TVP. Telewizja wydała specjalny komunikat
  2. Edyta Herbuś zaliczyła wpadkę podczas nagrania. Kompromitujące wideo trafiło do sieci
  3. Agnieszka Woźniak-Starak była ostrzegana przed Piotrem. Usłyszała porażające słowa na jego temat
  4. Ujawniono całą prawdę o mamie Madzi. Jej najgłębsze tajemnice są zatrważające
  5. Zapytali o Gessler w Milionerach. Uczestniczka omal nie złapała się za głowę, decyzja mogła być jedna

źródło: Instagram