Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Sylwia Bomba poszła na wesele i wywołała skandal. Co ona na siebie założyła? Ludzie nie wytrzymali
Natalia Andrejuk
Natalia Andrejuk 03.08.2020 12:13

Sylwia Bomba poszła na wesele i wywołała skandal. Co ona na siebie założyła? Ludzie nie wytrzymali

sylwia bomba
instagram.com/sylwiabomba

Sylwia Bomba zaistniała dzięki produkcji TTV Gogglebox. Przed telewizorem, w której razem z Ewą Mrozowską oraz innymi osobami, komentują różne programy telewizyjne z własnego mieszkania. Jej konto na Instagramie obserwuje już prawie 700 tys. fanów. Czy gwiazda zaliczyła modową wpadkę?

Sylwia Bomba jest znana z programu Gogglebox. Przed telewizorem. Niedawno gwiazda opublikowała na swoim instagramie zdjęcie z wesela. Tylko czy przypadkiem nie ze swojego? Celebrytka zaskakuje kolorem i krojem sukni.

Sylwia Bomba zaskakuje kreacją na weselu

Dwa dni temu na Instagramie gwiazda TTV zaprezentowała swoją sukienkę na wesele. Od początku rozgorzała gorąca dyskusja, a fani zaczęli zwracać Bombie uwagę na jeden szczegół. Kreacja była w kolorze białym, cała w koronkach i do złudzenia przypominała suknię ślubną. Fani nie pozostali bierni

— Pięknie wyglądasz, ale ja jako przyszła panna młoda serio bym się wściekła jakby mi koleżanka przyszła w białej długiej sukni 😉 — możemy przeczytać jeden z komentarzy.

— Trochę słabo, bo kolory zarezerwowane dla pani młodej. Nie chciałabym, aby na moim ślubie ktoś się ubrał w ten sposób, co nie zmienia faktu, że naprawdę ładnie to wszystko wygląda — napisała internautka.

— Konkurencja dla panny młodej — czytamy dalej.

Czyżby gwiazda Gogglebox próbowała przyćmić pannę młodą w jej szczególnym dniu?

Sama zainteresowana odpowiada na zarzuty w komentarzach pod zdjęciem — To nie jest biała sukienka, jest pudrowo-brzoskwiniowa — pisze — Na zdjęciu wyszła trochę jaśniej, na żywo bardziej pudrowo-brzoskwiniowy — tłumaczy w komentarzu niżej. Sukienki panien młodych już od kilkunastu lat nie są tylko śnieżnobiałe.

 1. Nagła zmiana w ostatniej chwili. Rząd wprowadził nowe zasady, obejmą wszystkich obywateli kraju
 2. Za monetę 5 gr możesz dostać sporą sumę. Wystarczy, że zwrócisz uwagę na jeden szczegół
 3. 500 plus przejdzie całkowitą zmianę? Wreszcie poznaliśmy prawdę, rodzice powinni się dowiedzieć

Kim jest Sylwia Bomba?

34-latka jest z zawodu fotografką, a na swoim Instagramie chwali się tytułem magistra Sztuki po Szkole Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi. Dzisiaj może pochwalić się mianem polskiej influencerki i celebrytki, wystąpiła m.in. w programie Kuby Wojewódzkiego wraz z innymi uczestnikami Gogglebox czy Dzień dobry TVN, w którym reklamowała najnowszego e-booka ze swoją przemianą (udało jej się schudnąć około 30 kilogramów).

Na co dzień jest kochającą matką i żoną. Razem z ukochanym Jackiem wychowują dwuletnią córeczkę Antosię, która jest ich całym światem. Swojego starszego o 14 lat partnera celebrytka poznała w centrum handlowym — mężczyzna postanowił zaprosić ją na kawę i tak zaczęła się ich znajomość.

A wy co sądzicie o kreacji Sylwii Bomby? Przesadziła?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

ZOBACZ TEŻ:

 1. Koniec z tanim mięsem? Czeka nas prawdziwa rewolucja, zmiany są nieuniknione
 2. Rzecznik MZ dobitnie o wakacjach Polaków. Odradza 2 miejsca
 3. Podjęto nagle decyzję. Polska została określona „czerwoną strefą”
 4. Lekarze biją na alarm. Toksynę, która sieje spustoszenie w organizmie, posiada co 3 dziecko, skutki są katastrofalne
 5. Prokop złożył Monice Kuszyńskiej nieprawdopodobną propozycję. Sparaliżowana gwiazda nie spodziewała się podobnych słów
 6. Ministerstwo Zdrowia potwierdza, będzie nowe prawo. Dotknie wszystkich Polaków
 7. Kolejny rekord zakażeń w Polsce. Prawie 1/3 pozytywnych wyników z jednego województwa
 8. Benedykt XVI potwornie cierpi. Watykan skomentował doniesienia o jego stanie zdrowia
 9. Pożar nie jest pierwszą tragedią w „Nasz nowy dom”. Uczestniczka Kasia zginęła w dramatycznym wypadku, miała jedynie 19 lat

Źródła: instargam.com, plotek.pl, radiozet.pl
Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!