Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Przykre wiadomości o Waldusiu ze ”Świata według Kiepskich”. Jego żona ujawniła wstrząsające kulisy małżeństwa
Dagmara Olszewska
Dagmara Olszewska 02.07.2020 18:11

Przykre wiadomości o Waldusiu ze ”Świata według Kiepskich”. Jego żona ujawniła wstrząsające kulisy małżeństwa

Świat według Kiepskich
foe EASTNEWS – EA Bartosz Żukowski TRICOLORS/East News

Świat według Kiepskich to jeden z najdłużej emitowanych Polskich seriali, przez co widzowie mogli towarzyszyć swoim ulubionym bohaterom w ich życiowych metamorfozach. Niestety, jedna z głównych postaci musi zmagać się z ogromnym problemem. Żona ekranowego Waldusia zdradza całą prawdę.

Świat według Kiepskich przyniósł wielką rozpoznawalność Bartoszowi Żukowskiemu, czyli serialowemu Waldusiowi. Według wiadomości zamieszczonych na portalu jastrzabost.pl gwiazdor i jego żona są już po siedemnastu sprawach rozwodowych.

Walka o dziecko bohatera serialu Świat według Kiepskich

Według informacji portalu fakt.pl małżonkowie starają się o rozwód od 2015 roku, jednak ich burzliwe relacje skutecznie to utrudniają. Bartosz Żukowski i Ewa Coll nie mogą dojść do kompromisu w sprawie swojego majątku i opieki nad córką — Polą.

Jakiś czas temu Twoje Imperium poinformowało swoich czytelników o problemach między aktorem i jego żoną. Serialowy Walduś miał doprowadzać żonę na skraj załamania nerwowego oraz stosować wobec kobiety przemoc psychiczną. Nie wiemy jednak, czy to prawda.

  1. Zdjęcia z planu „Rolnik szuka żony” błyskawicznie obiegły sieć. Wszystko przez jeden szczegół
  2. Nikt go nie powstrzymał i nagle wtargnął na wizję, kiedy Magda Gessler udzielała wywiadu. Widzów TVN całkowicie zaskoczył widok ogromnego psa
  3. Nowy banknot pojawił się właśnie w bankomatach w całej Polsce. Ludzie nie mogą uwierzyć, prawdziwy hit

Żona gwiazdora zdradza, jak naprawdę wyglądała ich relacja

Para cały czas oficjalnie nie potwierdziła, że ich spór się zakończył, ponadto w Twoim Imperium pojawiły się nowe oskarżenia odnoszące się do zachowania aktora. Żona bohatera serialu Świat według Kiepskich postanowiła przerwać medialne milczenie.

– Dopiero kończę spłacać ponad 50 tysięcy złotych za leasing jego auta, a już zadłużył mnie na następne 30 tysięcy. Chodzi o niezapłacony od czterech lat czynsz za mieszkanie, które on zajmuje, a z którego uciekłam wraz z córką z powodu przemocy. Cierpi na tym Pola – mówi rozemocjonowana Ewa Coll w wywiadzie z Twoim Imperium. Gwiazdor oficjalnie nie odniósł się jeszcze do zarzutów.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

Świat według Kiepskich

Aktor znany z serialu Świat według Kiepskich ma poważne problemy.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Beata Szydło przerwała milczenie w sprawie jednych z mediów. „Czas powiedzieć dość. Jestem zbulwersowana, podła manipulacja”
  2. RMF: Polscy turyści uwięzieni na Bałtyku. Niewiarygodna wiadomość z Polski
  3. Wszyscy widzieli paragony znad Bałtyku. Teraz wypływają rachunki z zagranicy, jest dużo gorzej
  4. Karol Strasburger obchodzi dziś urodziny. Trudno uwierzyć które, czego mu życzycie?
  5. Nie żyje ekspedientka zarażona koronawirusem. Sanepid szuka klientów sklepu
  6. Twoje ogórki kiszone są puste w środku? Dla własnego dobra lepiej wiedzieć, dlaczego, powód jest zatrważający

Źródło: jastrzabpsot.pl, fakt.pl