Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Sopot Festival. Bursztynowy Słowik został wręczony. W sieci fala komentarzy, widzowie jednogłośnie ocenili zwycięzców
Sara  Karmańska
Sara Karmańska 23.08.2023 08:59

Sopot Festival. Bursztynowy Słowik został wręczony. W sieci fala komentarzy, widzowie jednogłośnie ocenili zwycięzców

Sopot Festival. Bursztynowy Słowik został wręczony
Sopot Festival. Bursztynowy Słowik został wręczony, fot. AKPA, Dariusz.Biegacz, CC BY-SA 4.0 <https://creativecommons.org/licenses/by-sa/4.0>, via Wikimedia Commons, kadr z „Top of The Top Sopot Festival 2023”

Półmetek Top of the Top Sopot Festival już za nami. Drugiego dnia publiczność zgromadzona w Sopocie i widzowie przed telewizorami mogli liczyć na wielkie emocje związane z wyborem wykonawców, w ręce których trafi Bursztynowy Słowik. Co internauci sądzą o werdykcie?

Wręczenie Bursztynowego Słowika na Sopot Festival

Drugiego wieczoru Top of the Top Sopot Festival odbył się koncert pod hasłem „#Summer vibes”. Na scenie pojawili się między innymi: Kayah, Agnieszka Chylińska, Ewa Farna, Cleo, Blue Café, Joanna Jakubas, Mesajah, Łukasz Zagrobelny, Margaret i Lisha & The Men, którzy wykonali najpopularniejsze piosenki w wakacyjnych aranżacjach.

Innym ważnym wydarzeniem wtorkowego koncertu było wręczenie nagrody Bursztynowego Słowika, do którego nominowani byli: Effy, Daria ze Śląska, Aden Foyer, Bovska, Kwiat Jabłoni, Paula Roma i Rubens.

Ludzie nie wytrzymali po występie Agnieszki Chylińskiej w Sopocie. Tak ją podsumowali, przechodzi pojęcie

Do kogo trafił Bursztynowy Słowik na Sopot Festival?

Wykonawcy nominowani do nagrody Bursztynowego Słowika na scenie Sopot Festival mieli okazję zaprezentować swoje utwory, które zostały opublikowane w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy. W czasie koncertu zorganizowano głosowanie, w którym mogli wziąć udział widzowie zgromadzeni przed telewizorami i to właśnie oni zadecydowali o tym, w czyje ręce trafiła najbardziej prestiżowa statuetka polskiego przemysłu muzycznego. W tym roku Bursztynowy Słowik trafił do zespołu Kwiat Jabłoni. 

Bursztynowy Słowik dla @kwiatjabloni. Gratulujemy! Dołączajcie się do gratulacji w komentarzach – czytamy w mediach społecznościowych TVN.

Na Sopot Festival Bursztynowy Słowik trafił do zespołu Kwiat Jabłoni. W sieci fala komentarzy

Fani ochoczo ruszyli do klawiatur, a pod postem ogłaszającym Kwiat Jabłoni zwycięzcą Bursztynowego Słowika w Sopocie 2023 aż zawrzało od ilości gratulacji i pochwalnych komentarzy. Choć pojawiły się pojedyncze wpisy osób mających innego faworyta, zdecydowana większość internautów jest zachwycona takim obrotem sprawy i wygraną zespołu Kwiat Jabłoni.

  • Za to że są prawdziwi, a przy tym skromni, piękni i utalentowani! Brawo.
  • Moi Faworyci od początku! Talent, skromność, talent! Brawo!
  • To się im po prostu ku*** należało brawo.
  • Wspaniali! Uwielbiam ich!
  • Należało się.
  • Brawo! Należy się dla młodych, zdolnych, z mądrymi tekstami. Reszta występów walczących o Bursztynowego Słowika –  wielkie dno.
  • Prawdziwy Kwiat wśród tego całego badziewia. GRATULACJE.

Źródło: TVN

Tagi: tvn
Powiązane
Magdalena Wójcik i Manuela Michalak
Wielki test wiedzy o programie Big Brother. Aby go zdać, musisz mieć minimum 12/16