Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Sopot: Agnieszka Chylińska nagle przeprosiła ze sceny, niesłychane co się stało w trakcie jej występu
Michał Fitz
Michał Fitz 27.05.2023 21:07

Sopot: Agnieszka Chylińska nagle przeprosiła ze sceny, niesłychane co się stało w trakcie jej występu

Agnieszka Chylińska
fot. facebook.com/Polsat

W ten weekend w Sopocie odbywa się SuperHit Festiwal. Za nami już pierwsze występy, w trakcie których wiele się działo. Na scenie pojawiła się między innymi Agnieszka Chylińska, która w pewnym momencie musiała aż przeprosić fanów. Za co?

Wokalistka znana jest z tego, że za każdym razem na scenie daje z siebie wszystko. Nie inaczej było tym razem.

Agnieszka Chylińska zrobiła show

Choć oczywiście nie wszyscy stawili się w sopockiej Operze Leśnej po to, by oglądać akurat Agnieszkę Chylińską, ta sprawiła, że każdy, niezależnie od muzycznych sympatii, bawił się kapitalnie. Już tuż po wejście zachęciła każdego do wstania z miejsca.

Ani się nie obejrzała, a cała publika już stała i kołysała się w rytm jej piosenki. Wiele osób śpiewało też na głos, przez co w pewnym momencie sama wokalistka nie musiała tego robić. Nie każdemu udało się tak poderwać publikę.

Prawdę o bracie Dawida Kwiatkowskiego mało kto znał. Gdy wyszli razem na scenę doszło do rzadko spotykanych scen

Agnieszka Chylińska przeprasza

Można odnieść wrażenie, że nawet sama Agnieszka Chylińska nie spodziewała się tego, jak szybko rozkręci publikę. W pewnym momencie widać było po niej ewidentne wzruszenie z tego powodu. Wokalistka, jako profesjonalistka z krwi i kości, postanowiła za to przeprosić, choć przecież wcale nie było za co.

- Przepraszam, ale łatwo się wzruszam — stwierdziła w środku piosenki, kładąc dłoń na piersi.

Fani zachwyceni Agnieszką Chylińską

Nie tylko publika zebrana w Operze Leśnej była pod wrażeniem Agnieszki Chylińskiej. Ta miała w sobie tyle energii na scenie, że była ona odczuwalna nawet przed telewizorami. Internauci dali w sieci znać, że również na nich wokalistka zrobiła ogromne wrażenie.

- Super babka — stwierdza jedna z użytkowniczek.

- Energiczna, uczuciowa, cudowna zachwala Chylińską kolejna osoba.

- Najlepsza z najlepszych — dodaje następna fanka.

Zobacz post:

Powiązane
Magdalena Wójcik i Manuela Michalak
Wielki test wiedzy o programie Big Brother. Aby go zdać, musisz mieć minimum 12/16