Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Ślub od pierwszego wejrzenia: Karol wyznał, co Iga robiła poza kamerami. „Ja po tej sytuacji spakowałem się i mnie od trzech dni nie ma w domu”
Adrianna Boryń
Adrianna Boryń 21.05.2021 19:50

Ślub od pierwszego wejrzenia: Karol wyznał, co Iga robiła poza kamerami. „Ja po tej sytuacji spakowałem się i mnie od trzech dni nie ma w domu”

Ślub od pierwszego wejrzenia
Screen z YouTube.com/TVN7

Kolejna edycja Ślubu od pierwszego wejrzenia dobiega końca, jednak widzowie nie mogą narzekać na nudę. W finałowym odcinku programu wyszły na jaw zadziwiające informacje.

Związek Karola i Igi już od dłuższego czasu jest szczególnym obiektem dyskusji wśród widzów programu Ślub od pierwszego wejrzenia. Po finałowym odcinku dyskusje te z pewnością nie ucichnął, a wręcz przeciwnie.

Ślub od pierwszego wejrzenia: Karol wyznał, co Iga miała robić poza kamerami

W finałowym odcinku Ślubu od pierwszego wejrzenia Karol, partner Igi zdobył się na szczerze wyznanie. Powiedział, jak go traktowała i co działo się kiedy kamery gasły.

Kłótnie i spieranie się o różne kwestie nie były tajemnicą. Już od jakiegoś czasu było wiadomo, że Idze i Karolowi ciężko znaleźć nić porozumienia.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Karol wyznał jednak, że nie tylko odmienne zdanie jest problemem, ale również zachowanie Igi, w jego opini – niedopuszczalne. Okazało się bowiem, że Iga prawdopodobnie miała nagrywać rozmowy z Karolem poza kamerami.

Mężczyzna opowiedział o tym podczas indywidualnej rozmowy z ekspertami:

To w większości działo się poza kamerami. W pewnym momencie dała mi do zrozumienia, że ona nasze rozmowy nawet nagrywa. Co dla mnie jest, powiem szczerze, niedopuszczalne. Ja po tej sytuacji spakowałem się i mnie od trzech dni nie ma w domu – wyznał Karol.

Eksperci byli szczerze zaskoczeni wyznaniem Karola. Jak wszystko się zakończy, będziemy mogli dowiedzieć się już dziś o godzinie 20.35 na antenie TVN 7.

Będziecie oglądać?

Zobacz zdjęcie:

Ślub od pierwszego wejrzenia

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: Plotek.pl