Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Porażająca wiadomość dla fanów ,,Ślubu od pierwszego wejrzenia”. Wielki smutek w życiu Oliwii i Łukasza
Natalia Andrejuk
Natalia Andrejuk 28.12.2020 10:17

Porażająca wiadomość dla fanów ,,Ślubu od pierwszego wejrzenia”. Wielki smutek w życiu Oliwii i Łukasza

ślub od pierwszego wejrzenia
fot. screen z youtube.com @zakuchtani

To bardzo smutna wiadomość dla fanów programu Ślub od pierwszego wejrzenia. Niestety, Oliwia właśnie przekazała, że pomimo specjalistycznej pomocy jej związek z Łukaszem dobiegł końca. Młodzi rodzice musieli podjąć jedną z najtrudniejszych decyzji w życiu. Od początku programu byli ulubieńcami widzów.

Oliwia i Łukasz z programu Ślub od pierwszego wejrzenia rozstają się. O wszystkim młoda mama poinformowała za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych. Fani nie mogą uwierzyć, że ich związek się zakończył.

Ślub od pierwszego wejrzenia: Oliwia i Łukasz rozstali się

Oliwia i Łukasz poznali się w czwartej edycji programu Ślub od pierwszego wejrzenia. Już od samego początku byli sobą zauroczeni, a widzowie niemal od razu wytypowali ich na swoich ulubieńców, gdyż para była wyjątkowo dobrana.

W czasie trwania nietypowego show widać było, że małżeństwo dobrze się ze sobą dogaduje. Niemal nikt nie miał wątpliwości, jaką decyzję podejmą pod koniec programu. Oliwia i Łukasz nie zawiedli oczekiwań widzów i po miesiącu próby, zdecydowali się pozostać w związku małżeńskim.

Jakiś czas temu na świecie pojawił się ich synek Franek. Wszystko wyglądało na to, że ich życie rodzinne układa się doskonale. Jednak teraz nadeszła ta nieoczekiwana wiadomość.

Moi Drodzy, kilka miesięcy temu stanęliśmy z Łukaszem w obliczu zupełnie nowej sytuacji życiowej. Nie jest to dla mnie łatwe, by pisać o tym w Sieci, ale chcę zapobiec rozprzestrzenianiu się nieprawdziwych informacji dotyczących naszego małżeństwa — rozpoczęła Oliwia na Instagramie.

Przyznała, że od początku oboje toczyli walkę o ich związek. Włożyli ogrom pracy, aby pozostać w małżeństwie, które było swoistym „eksperymentem” społecznym.

Pomimo naszych starań i zasięgnięciu specjalistycznej pomocy nie udało nam się i rozstaliśmy się. Pozwoliło to na spojrzenie na całą sytuację w bardziej krytyczny, ale równocześnie obiektywny sposób. Dalsze wydarzenia tylko pokazały mi, że to była właściwa decyzja i już nie ma szans na naprawę naszego małżeństwa — wyznała młoda mama, jednocześnie definitywnie kończąc relację z Łukaszem.

Ślub od pierwszego wejrzenia. Oliwia i Łukasz „rozstają się w zgodzie”

Jednak to nie wszystko, co chciała przekazać swoim obserwującym Oliwia. Młoda mama dodała, że w życiu nigdy nie układa się tak, jak to sobie wymarzyliśmy. Powiedziała, że jest wdzięczna za to, że mogła być żoną Łukasza.

Rozstajemy się w zgodzie, bo kwestią nadrzędną jest dla nas dobro naszego syna, którego oboje kochamy miłością tak wielką, że nie da się tego opisać. Dlatego będziemy współdziałać w kwestii jego wychowania i zapewnienia mu najlepszych warunków życia — podkreśliła.

Z pewnością wielu fanów będzie zawiedzionych. Jednak Łukasz i Oliwia to niejedyna para programu, która zdecydowała się ze sobą pozostać również po zakończeniu show.

Zobacz zdjęcie:

ślub od pierwszego wejrzenia

Oliwia przekazała informację o rozstaniu z Łukaszem.

ślub od pierwszego wejrzenia

Para wzięła udział w czwartej edycji programu Ślub od pierwszego wejrzenia.

ślub od pierwszego wejrzenia

Widzowie uważali ich za wyjątkowo dobraną parę i nie mogą uwierzyć, że się rozwodzą.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: Instagram