Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Adam ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” ma nową ukochaną. W komentarzach burza: „Brak słów na faceta”
Angelika Bielska
Angelika Bielska 14.06.2020 18:13

Adam ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” ma nową ukochaną. W komentarzach burza: „Brak słów na faceta”

Ślub od pierwszego wejrzenia
kadr z programu „Ślub od pierwszego wejrzenia”

Po tym co zrobił Adam w internecie zrodziła się prawdziwa burza, dotycząca jego zachowania. A w szczególności tego, w jaki sposób uczestnik potraktował swoją (już byłą) żonę – Joannę. Fani utożsamiają się z krzywdzoną dziewczyną.

Adam nie może liczyć na wsparcie internautów.

ZOBACZ TEŻ:

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Ślub od pierwszego wejrzenia
Ślub od pierwszego wejrzenia

Adam z programu Ślub od pierwszego wejrzenia w ogniu krytyki

  1. Wielki strajk, młodzi ludzie mają dość i wyszli na ulicę. Co się wydarzyło? „Ani policja, ani prezydent nie zareagowali”
  2. Wstrząsające nagranie. W jednej chwili ulica zamieniła się w rwącą rzekę [WIDEO]
  3. Wróżbita Maciej ujawnił, co czeka syna Małgorzaty Rozenek. Podobnych rewelacji nikt nie mógł się spodziewać
  4. Kot usłyszał pytanie właściciela i zareagował w komiczny sposób. Nagranie rozkłada na łopatki
  5. Zaspany piesek mówi wszystkim „Dzień dobry”. Dla niego niedzielny poranek też nie jest łatwy
  6. Dotarliśmy do rodziny, która brała udział w programie „Nasz nowy dom”. Wyznali wszystkie tajemnice

Adam Miciak właśnie pochwalił się towarzystwem tajemniczej brunetki. Zrobił to za pośrednictwem Instagrama. Oliwy do ognia dodaje fakt, że zdjęcie opatrzone jest romantycznym opisem. Wynika z niego, że były mąż Asi znalazł już pocieszenie u innej kobiety.

– Bez ciebie wszystko mi jedno i czuję, jakby mnie było pół… Przy Tobie znika całe zło, przez otwarte okna. Przy Tobie oddycham, zapominam się na chwilę… Ciebie więcej chcę… To miłość – czytamy pod zdjęciem.

Wyznanie Adama spotkało się z ogromną krytyką. Komentujący bezpośrednio dali mu do zrozumienia, że nie są przychylnie nastawieni do jego nowego związku.

– Brak słów na tego faceta

– Nie rozumiem, po co to wszystko było… Mam wrażenie, że ta kobieta już była w Twoim życiu… I widząc Cię w programie na nowo się zakochała – czytamy złowrogie komentarze.

W pewnym momencie doszło do tego, ze uczestnik programu ograniczył możliwość dodawania komentarzy pod zdjęciem. Co o tym myślicie?

Joanna nie znalazła miłości w programie Ślub od pierwszego wejrzenia.

Źródło: pudelek.pl, instagram.com

Ślub od pierwszego wejrzenia

Adam odnalazł swoje szczęście po programie.

W ostatniej edycji programu Ślub od pierwszego wejrzenia oglądaliśmy losy trzech par. W przypadku relacji Adama Miciaka i Joanny Lazar już od początku coś nie grało. Para miała problemy z otwarciem się przed sobą. Pod koniec eksperymentu Joanna była zdeterminowana ratować relację, Adam natomiast zdecydował się na rozwód. Gdy zobaczyli się cztery tygodnie po zakończeniu programu, Adam nie był w stanie wytłumaczyć swojego zachowania – braku chęci utrzymywania kontaktu z Asią.

Przyznał wtedy także, że w jego życiu wydarzyło się coś bardzo istotnego. Mężczyzna był tajemniczy i nie powiedział o co chodzi. Wszyscy natomiast podejrzewali, że Adam zakochał się w innej kobiecie. Ponadto uczestnik oskarżył produkcję programu o manipulację. Zasugerował nawet, że Piotr Mosak – terapeuta z show, namawiał go do stosunku z żoną. Zachowanie to nie spodobało się wzburzonym internautom, którzy nie szczędzą Adamowi krytycznych komentarzy na Instagramie.

  1. Smutna wiadomość, nie żyje Stanisław Karnacewicz. Polacy nie mogli spodziewać się jego nagłej śmierci
  2. Jutro w Biedronce moneta 1 zł będzie miała gigantyczną wartość nabywczą. Piorunujące doniesienia, dotyczą każdego klienta
  3. Spełniło się jedno z ostatnich marzeń Pawła Królikowskiego. Antek pokazał poruszające zdjęcie

Podejrzenia okazały się rzeczywistością

Ślub od pierwszego wejrzenia wciąż wzbudza kontrowersje. Fani programu śledzą losy uczestników w social mediach, a duże emocje wywołuje zachowanie Adama z ostatniego sezonu. Widzowie nie mogli zrozumieć jego postępowania w programie, Adam był krytykowany podczas jego trwania jak i po zakończeniu. Czara goryczy przelała się jednak dopiero teraz – gdy uczestnik pokazał swoją nową ukochaną.