Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Ślub pary z zespołem Downa: po 25 latach pokazali, jak dziś wyglądają. Niesamowite
Karina Sulich
Karina Sulich 09.03.2020 18:41

Ślub pary z zespołem Downa: po 25 latach pokazali, jak dziś wyglądają. Niesamowite

Radosław Majdan
foto. screen Instagram @r_majdan
Ślub z bajki odbył się więcej niż raz. Tommy i Maryanne odnowili przysięgę małżeńską w 2014 roku w obecności 150 gości. Para co roku celebruje swoją miłość i dzieli się nią z całym światem. Dziś możemy zobaczyć zdjęcia, jak przez lata zmieniali się zakochani.
Tommy i Maryanne przetarli drogę dla wielu par, których związki, ze względu na swoje problemy zdrowotne czy wiek, były skazywane przez społeczeństwo na porażkę.
źródło: popularne.pl
ZOBACZ ZDJĘCIA:
Ślub, który odbył się 25 lat temu, wzbudził sporo kontrowersji. Dziś małżeństwo z zespołem Downa ma za sobą kolejną rocznicę, a ich miłość jest jeszcze silniejsza. Zakochani tworzą niesamowitą parę.
Nic nie jest w stanie stanąć na przeszkodzie prawdziwej miłości. 25 lat temu mimo wszelkich przeciwności ślub postanowiła wziąć dwójka niezwykłych osób. Mimo wielu przebytych lat, ich uczucie wciąż rodzi się na nowo, a oni hucznie celebrują każdy wspólny rok.
Małżeństwo z zespołem Downa
Małżeństwo z zespołem Downa wzięło ślub 25 lat temu. Para z Wielkiej Brytanii pobrała się w 1995 roku i choć zarówno ich choroba jak i różnica wieku, wzbudzały wśród ludzi sporo wątpliwości, zakochani udowodnili, że prawdziwa miłość jest w stanie przenosić góry.
Historia tej dwójki to prawdziwa inspiracja, a na jej podstawie można by nakręcić niejeden wyciskacz łez. Zakochani poznali się kiedy kobieta miała zaledwie 23 lata, natomiast wybranek jej serca 42. Tommy czekał aż 18 miesięcy, by móc uklęknąć przed miłością swojego życia i zadać to najważniejsze pytanie.
Ślub z bajki
ślub
Fot. Maryanne and Tommy, Facebook

Para dzieli się swoją miłością z internautami i chętnie publikuje wspólne zdjęcia.

ślub
Fot. Maryanne and Tommy, Facebook

Tommy i Maryanne tworzą piękny duet. Ich uczucie jest niezwykłe.

ślub
Fot. Maryanne and Tommy, Facebook

Małżeństwo wzięło ślub 25 lat temu.

ZOBACZ TEŻ: