Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Sławomir skomentował mocno doniesienia medialne. "Raz w roku Kajra jest w ciąży"
Michał Fitz
Michał Fitz 17.03.2023 13:13

Sławomir skomentował mocno doniesienia medialne. "Raz w roku Kajra jest w ciąży"

Sławomir
fot. KAPiF

Sławomir i Kajra uchodzą za jedną z najbardziej zgranych par polskiego show-biznesu. Niewykluczone, że to przez fakt, że poznali się przed sławą. Wejście w świat show-biznesu i wspólna praca tylko ich do siebie zbliżyły, choć konsekwentnie próbują ich rozdzielić plotki. 

W ostatniej rozmowie z „Super Expressem” artyści opowiedzieli o tym, jak znoszą nieprawdziwe informacje, które są w sieci na ich temat powielane. 

Sławomir o plotkach na temat jego małżeństwa

Nie ma wątpliwości, że jednym z najcięższych elementów celebryckiego życia jest znoszenie plotek, pogłosek i różnego rodzaju pomówień, które mnożą się w sieci. Sławomir i Kajra mają do nich dystans, choć te często sugerują rozpad ich relacji.

- Raz w roku Kajra jest w ciąży i dwa razy w roku się rozwodzimy — ironizował artysta.

Dalej zażartował, że gdyby w tych pogłoskach była prawda, to dziś miałby już przynajmniej ósemkę dzieci. Jak wiadomo, prywatnie Sławomir i Kajra są rodzicami siedmioletniego już Kordiana, którego prywatności bardzo strzegą. Nie chcą mu zabierać beztroskiego dzieciństwa.

Wielki smutek na ranczu Emilii Korolczuk. "Strasznie, żałośnie", z całej Polski spływają wyrazy współczucia

Jak Sławomir i Kajra radzą sobie z problemami?

Przy okazji tematu rozwodów Kajra nie omieszkała wspomnieć, że ich małżeństwo, jak zresztą każde inne, również przechodzi przez trudniejsze momenty. Podkreśliła jednak, że obydwoje są nauczeni, by naprawiać to, co się popsuło. Właśnie dlatego ciągle pracują nad swoją relacją.

Jakiś czas temu bardzo podobnych słów użyła w rozmowie ze „Światem Gwiazd”. Wówczas stwierdziła, że każda relacja rozpadnie się, jeśli obie strony nie będą nad nią pracowały. Według niej nie ma innej, cudownej metody na stały związek.

Czy Sławomir i Kajra się kłócą?

W małżeństwie Sławomira i Kajry zdarzają się nie tylko małżeńskie nieporozumienia, ale również kłótnie. Co ciekawe, te zwykle dotyczą nie spraw domowych, a tych zawodowo-artystycznych. Jak wspomina wokalistka, całkiem niedawno małżonkowie mocno spięli się przy montowaniu teledysku. Mieli bowiem całkiem inne wizje.

Mało tego, Kajra przyznała, że jest dosyć temperamentna i zwykle silne emocje musi jakoś odreagować. Przyznała, że zdarza jej się rzucać szklankami i talerzami. Podkreśliła przy tym, że nigdy nie celuje w męża. Zwykle obrywa ściana.

Zobacz post:

Źródło: se.pl