Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Siwe włosy przez długi czas były jej problemem. Pewnego dnia zrobiła rzecz, która odmieniła jej życie
Karina Sulich
Karina Sulich 02.02.2021 14:30

Siwe włosy przez długi czas były jej problemem. Pewnego dnia zrobiła rzecz, która odmieniła jej życie

siwe włosy
Fot. jenniferwillits, Instagram

Siwe włosy już nie są jej kompleksem. Kobieta, która przez lata walczyła z szarobiałymi odrostami, co chwilę je farbując, odmieniła swoje życie dzięki jednej rzeczy. Teraz jest inspiracją dla setek kobiet.

Co zrobić kiedy na głowie pojawią się pierwsze siwe włosy? Chcąc nie chcąc, czeka to każdą z nas, i choć niektóre kobiety specjalnie nadają swoim fryzurom platynowy odcień, nie wszyscy podchodzą do tematu z tak dużym entuzjazmem. Jeżeli białoszare włosy to nasz kompleks, mamy na niego radę. Wystarczy wziąć przykład z kobiety, która dzięki zastosowaniu jednej rzeczy, całkowicie odmieniła swoje życie.

Jak zamaskować siwe włosy?

Siwe włosy zamaskujemy farbami, szamponetkami czy nawet sprejami, jednak, po co w ogóle to robić? Po wielu latach właśnie do takiego wniosku doszła Jennifer Willits.

Kobieta, która od 30 roku życia zmagała się z siwymi włosami, postanowiła raz na zawsze pozbyć się spędzającego sen z powiek problemu. Dziś wygląda zachwycająco.

Jennifer Willits już zapomniała, jak w rzeczywistości wyglądał jej naturalny kolor włosów. Kobieta przez lata farbowała je na ciemne odcienie, by zakryć siwiznę, którą uważała za jedną z widocznych oznak starzenia.

Ciągłe stosowanie koloryzacji nie posłużyło Jennifer. Jej włosy stały się kruche, suche i znacznie się przerzedziły. Pewnego dnia kobieta postanowiła, że da szansę swojej naturalnej stronie i stwierdziła, że zapuści siwe włosy. Efekt? Spektakularny.

Sposób na siwe włosy

Sposób na siwe włosy okazał się genialny. Jennifer Willits swoją, jak sama ją nazwała, srebrną misję zaczęła jesienią 2013 roku. Odstawiła koloryzację i postanowiła cierpliwie poczekać, aż jej włosy nabiorą pięknego, szarobiałego odcienia.

Choć z początku siwe włosy nie prezentowały się najlepiej, kobieta szybko przywróciła im ich piękny wygląd, a swoją przemianą postanowiła podzielić się w mediach społecznościowych.

Jennifer Willits na swoim Instagramie pokazywała, jak z miesiąca na miesiąc, dzięki odpowiedniej pielęgnacji, jej siwe włosy stają się nie tylko coraz bardziej siwe, ale i gęste.

Dziś wygląda zniewalająco i jest dowodem na to, że nic nie jest w stanie przebić naturalnego piękna.

Zobacz zdjęcia:
siwe włosy
@jenniferwillits, Instagram

Kiedy Jennifer zaczęła siwieć w wieku 30 lat, postanowiła farbować swoje włosy.

siwe włosy
@jenniferwillits, Instagram

W 2013 roku kobieta porzuciła farbowanie. Postanowiła, że zapuści siwe włosy. Dziś wygląda zniewalająco.

siwe włosy
@jenniferwillits, Instagram

Choć na efekty musiała poczekać, trzeba przyznać, że było warto.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

źródło: webniusy.com