Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Sara James powiedziała, co myśli o swoim występie. "Co za wstyd". Surowo siebie oceniła?
Michał Fitz
Michał Fitz 23.04.2023 20:35

Sara James powiedziała, co myśli o swoim występie. "Co za wstyd". Surowo siebie oceniła?

Sara James
fot. kadr z materiału "Świata Gwiazd"

Wczoraj wręczone zostały tegoroczne Fryderyki. Wielu wykonawców może po tym wieczorze czuć się zwycięsko. Choć jedną z laureatek została także Sara James, młodociana gwiazda nie była zadowolona z tego, jak się zaprezentowała. Dlaczego?

W rozmowie z reporterką “Świata Gwiazd” przyznała, jak się czuje jako Debiutanta Roku i wyjaśniła, czemu nie jest sobą usatysfakcjonowana.

Sara James otrzymała nagrodę

Jak co roku, również na tegorocznej gali Fryderyków przyznawano nagrodę w kategorii Fonograficzny Debiut Roku. Lauretką została właśnie Sara James. Jak przyznała we wspomnianej wyżej rozmowie, kompletnie nie spodziewała się, że zostanie wyróżniona.

Wyjawiła, że siedziała spokojnie na swoim miejscu, napawając się wielką galą, na którą ją zaproszono i była w ciężkim szoku, gdy ze sceny wypowiedziano jej imię i nazwisko. Trudno mówić tu o udawanej skromności, bo dziewczyna wyglądała na wyjątkowo szczerą, gdy o tym opowiadała.

Anna Popek pokazała córkę. Wygląda jak cud świata, "kresowe geny", wyrosła na zjawiskową kobietę

Sara James fałszowała?

Sara na scenie nie tylko odbierała swoją statuetkę, ale także zaliczyła występ. Choć zachwycił on widzów i rozmawiającą z wokalistką reporterkę, sama artystka nie była z siebie zadowolona. Przyznała, że pierwsze kilka dźwięków sfałszowała.

- Co za wstyd — skwitowała wymownie.

Jednocześnie opowiedziała, w jaki sposób trenowała, przygotowując się do występu. Jak zdradziła, bardzo często śpiewała w łazience, przez co sąsiad zza ściany na pewno dobrze ją słyszał. W wywiadzie postanowiła go więc pozdrowić.

Kim zachwyca się Sara James?

We wspomnianej rozmowie Sara zdradziła też, który z obecnych na gali artystów w ostatnim czasie najbardziej do niej trafia. Odpowiedź była bardzo zaskakująca, bo biorąc pod uwagę jej twórczość, można było się spodziewać, że wskaże Dodę. Tymczasem padło na Szczyla.

Raper również otrzymał tego wieczora statuetkę i chętnie zapozował z Sarą do zdjęcia. Jak przyznała wokalistka, odniosła wrażenie, że Szczyl nie ma pojęcia, kim ona jest, ale kompletnie jej to nie przeszkadzało. Nie wykluczyła też ewentualnej współpracy z nim w przyszłości.

Zobacz post:

Źródło: Świat Gwiazd

Tagi: Sara James