Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Włosi przecierali oczy. Niesłychany taniec wystrojonej Moniki Olejnik na ulicy w Wenecji
Martyna Pałka
Martyna Pałka 23.04.2023 14:12

Włosi przecierali oczy. Niesłychany taniec wystrojonej Moniki Olejnik na ulicy w Wenecji

Monika Olejnik
fot. KAPIF

Monika Olejnik odpoczywa obecnie w malowniczej Wenecji. Dziennikarka pochwaliła się stylizacją, w której spaceruje po włoskich ulicach. Niesamowite, jak ubrała się gwiazda.

Na profilu gospodyni programu “Kropka nad i” pojawiło się zaskakujące nagranie, na którym widzimy, jak dziennikarka tańczy na ulicach Wenecji. Fani zwrócili również uwagę na jej kreację.

Monika Olejnik odpoczywa w Wenecji

Gwiazda TVN uwielbia podróżować i często zdarza jej się opuszczać nasz kraj i odpoczywać od natłoku obowiązków w malowniczych miastach Europy. Nie inaczej było tym razem, gdy Monika Olejnik pochwaliła się nagraniem na tle pięknego włoskiego krajobrazu.

Gospodyni programu “Kropka nad i” wypoczywa obecnie w Wenecji i zachwyca swoich obserwatorów widokiem malowniczego miasta. Na swoim InstaStory pokazała nawet, jak przebiega jej wizyta w miejscowym muzeum. Fani jednak bardziej zwrócili uwagę na ostatnie nagranie, które pojawiło się na profilu dziennikarki.

Anna Popek pokazała córkę. Wygląda jak cud świata, "kresowe geny", wyrosła na zjawiskową kobietę

Monika Olejnik tańczy na ulicach Wenecji

Prezenterka dodała na swój profil na Instagramie zaskakujące wideo, na którym widzimy, jak radośnie tańczy na ulicach Wenecji. W opisie zaznaczyła, że tak właśnie wygląda, spacerując po włoskim mieście, na chwilę przed pójściem do muzeum Guggenheim.

Monika Olejnik podskakuje w rytm piosenki Sanah “Nic dwa razy”, opartej na wierszu Wisławy Szymborskiej. A my, prócz jej tanecznych popisów, możemy również podziwiać piękny włoski krajobraz i kolorowe budynki Wenecji. Fani zwrócili również uwagę na niecodzienną stylizację dziennikarki.

Monika Olejnik zachwyca swoją najnowszą kreacją

Przy okazji gwiazda TVN po raz kolejny udowodniła, że na modzie zna się, jak mało kto i nie boi się z nią eksperymentować. Monika Olejnik ma na sobie idealnie dobrane szerokie spodnie i narzutę w granatowym odcieniu. Zestaw pokryty jest białym wzorkiem i idealnie komponuje się z ciężkimi białymi butami i zieloną torebką.

Dodatkowo Monika Olejnik założyła na siebie ogromne czarne okulary przeciwsłoneczne oraz kolorową chustkę, która zdobi jej głowę. Nie da się ukryć, że dziennikarka prezentuje się naprawdę ciekawie.

Zobacz nagranie:

Powiązane
Michał Wiśniewski
Jak dobrze znasz teksty piosenek Michała Wiśniewskiego? Prawdziwy fan zdobędzie komplet punktów