Lifestyle.Lelum.pl > Programy > „Sanatorium miłości”: Roman nie poznał ukochanej w programie. Wszystko zaczęło się dziać poza kamerami
Michał Fitz
Michał Fitz 16.07.2022 16:46

„Sanatorium miłości”: Roman nie poznał ukochanej w programie. Wszystko zaczęło się dziać poza kamerami

Sanatorium Miłości
youtube.com/tvpvod

Ostatni sezon „Sanatorium miłości” był dosyć bogaty w miłosne uniesienia. Po show przetrwało kilka par, choć ta, która zaręczyła się w finale, nie jest już ze sobą. Niemniej, inni kontynuują swoje relacje. Niestety, Roman wrócił z programu tylko z przyjaźnią.

Sympatycznemu seniorowi nie udało się, chociaż widzowie ze względu na charakter wróżyli mu związek. Natalia, w której był zauroczony, wybrała ostatecznie Marka, z którym dziś jest już zaręczona. Jak się okazuje, wyszło to kuracjuszowi na dobre.

„Sanatorium miłości”: Roman ma już partnerkę

Senior udzielił wywiadu dla „Rewii”, w którym uzewnętrznił się w temacie swojego życia uczuciowego. Jak się okazuje, to wreszcie rozkwitło. Co ciekawe, wszystko zaczęło się w trakcie służbowego rejsu. Mężczyzna jest bowiem członkiem zarządu Naczelnej Rady Zrzeszeń Handlu i Usług na Pomorzu, więc w ramach obowiązków zawodowych udał się promem do Szwecji. W trakcie podróży poznał niejaką Wiolettę z Warszawy.

Ta w pierwszej chwili była jego partnerką biznesową, ale Roman wyjawił, że ich spotkania szybko zaczęły przybierać charakter prywatny. Kuracjusz bez wahania mówił o tym, jak zakochany jest w swojej nowej wybrance. Zdradził też, że całkiem niedawno wybrał się z nią na urlop do Kołobrzegu. Przyznał, że łączy ich wiele spraw. Obydwoje wierzą na przykład w przeznaczenie i fakt, że wspólny rejs nie był przypadkowy.

– Mamy wiele wspólnych zainteresowań, lubimy spacery, taniec, jest nam ze sobą wspaniale. Rozumiemy się bez słów — wyznał szczęśliwy uczestnik „Sanatorium miłości”

„Sanatorium miłości”: Nie tylko Roman znalazł miłość po programie

Co ciekawe, Roman wcale nie jest pierwszym uczestnikiem „Sanatorium miłości”, który znalazł partnerkę nie w programie, a dopiero po nim. Wcześniej spotkało to Ryszarda z pierwszej edycji. Ten po czasie związał się z młodszą o 37 lat kobietą, która zauroczyła się nim, oglądając show i postanowiła napisać do niego list.

Niedawno mężczyzna wyjawiał, że jest mu bardzo dobrze w relacji ze znacznie młodszą kobietą. Gołym okiem widać, że sam zyskał dzięki tej znajomości. Mało tego, traktuje ją bardzo poważnie, ponieważ chciałby mieć z nią nawet dziecko. Póki co jednak nie wiadomo, czy te plany udało mu się urzeczywistnić.

Zobacz film:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Sanatorium Miłości: Andrzej i Janina nie znaleźli drugiej połówki w programie. Teraz mają się ku sobie?
  2. Co się dzieje z Ewą Wencel? Aktorka zniknęła z telewizji. Wiemy, jak teraz wygląda jej życie
  3. Czym na co dzień zajmuje się Agata Wdowiak? Można się zdziwić, 24-latka ma nietypowe zainteresowania

Źródło: Pomponik.pl

 

 

Powiązane
Magdalena Wójcik i Manuela Michalak
Wielki test wiedzy o programie Big Brother. Aby go zdać, musisz mieć minimum 12/16