Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Sanatorium miłości. Piotr klęknął z bukietem czerwonych róż przed Anią. „No i się zgodziłam”
Aleksandra Gadzińska
Aleksandra Gadzińska 11.04.2022 18:20

Sanatorium miłości. Piotr klęknął z bukietem czerwonych róż przed Anią. „No i się zgodziłam”

Sanatorium miłości
Kadr z „Sanatorium miłości”

Na Facebooku pojawiło się zaskakujące nagranie prosto z planu „Sanatorium miłości”. Widzowie mogli zobaczyć, jak Piotr klęka przed Anią z wielkim bukietem czerwonych róż. Komentarz wzruszonej kobiety wzbudza wiele emocji.

Za nami kolejny odcinek „Sanatorium miłości”. Podczas ostatniego epizodu nie zabrakło emocji, zwłaszcza podczas wzruszającej podróży w przeszłość, podczas której mogliśmy spojrzeć na bohaterów w zupełnie nowym świetle — przez pryzmat ich młodości. Popłynęły łzy.

Także w relacjach pomiędzy uczestnikami nie brakuje zaskoczeń i zwrotów akcji. Kuracjuszką odcinka została Zosia, która postanowiła zaprosić na randkę Marka, który nieco wcześniej znalazł się w nietypowej sytuacji.

Bukiet róż i wielkie wzruszenie w „Sanatorium miłości”. Piotr klęknie przed Anią

Już na samym początku dwóch współlokatorów — Piotra i Marka — połączył nietypowy pakt. Panowie zapytali Martę Manowską, czy mogą „porwać” Natalię i Annę, które wzbudziły ich zainteresowanie. Niestety, szybko okazało się, że piękna 64-latka nie jest zainteresowana Piotrem, który być może zbyt oczywiście okazywał jej swoje względy.

Uwaga seniora szybko zwróciła się więc ku towarzyszce swojego kolegi. W ostatnim odcinku byliśmy świadkami poważnej rozmowy pomiędzy kuracjuszami na temat rywalizacji o Anię. Ku zaskoczeniu kolegi, Marek stwierdził, że kobieta jest przecież wolną osobą i nie będzie chował urazy, jeśli wybierze konkurenta.

Wszystko wskazuje na to, że Piotr od razu postanowił przejść do działania. Na Facebooku pojawiła się zaskakująca zapowiedź następnego odcinka, a w niej — niezwykła scena. Wiemy już, że Piotr na oczach kamer klęknie przed Anną z ogromnym bukietem czerwonych róż, wywołując poruszenie wśród całej ekipy. Komentarz wzruszonej kobiety nie pozostawia wątpliwości.

No i się zgodziłam – stwierdziła łamiącym głosem.

Podczas następnego odcinka „Sanatorium miłości” szykują się zatem wielkie emocje. Co zrobi Piotr i jak jego działania wpłyną na Marka? Tego dowiemy się już w Niedzielę Wielkanocną.

Sanatorium miłości
Sanatorium miłości

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Opczowska nie mogła zapanować nad emocjami w „Pytaniu na śniadanie”. Wszystko tłumaczy „adrenaliną i stresem”
  2. Małgorzata Tomaszewska pokazała swoją wielką miłość. Są razem dopiero kilka miesięcy
  3. Koroniewska na łóżku szpitalnym, obok klęczy Dowbor. Do sieci trafiło poruszające zdjęcie sprzed lat
Powiązane
 Jak dobrze znasz "Świat według Kiepskich"?, fot. kadr z serialu „Świat według Kiepskich”
Jak dobrze znasz "Świat według Kiepskich"? Tylko garstka wie, "co jest, kurde"