Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Sanatorium miłości. Piotr Hubert zamieszka z Mariolą, wpadli na nietypowy pomysł. „To będzie test”
Aleksandra Gadzińska
Aleksandra Gadzińska 05.09.2022 21:31

Sanatorium miłości. Piotr Hubert zamieszka z Mariolą, wpadli na nietypowy pomysł. „To będzie test”

Piotr Hubert Mariola Baruk
fot. kadr z programu „Pytanie na Śniadanie”

Piotr Hubert i Mariola Baruk opuścili „Sanatorium miłości” jako przyjaciele, jednak nikt nie miał wątpliwości, że pomiędzy nimi zrodziło się znacznie głębsze uczucie. Teraz opowiedzieli o eksperymencie, jaki chcą przeprowadzić. Wkrótce zamieszkają razem. 

Choć finał 4. sezonu „Sanatorium miłości” już za nami, widzowie wciąż z zainteresowaniem śledzą losy „najbardziej zgranej grupy” w historii programu. Sympatyczni uczestnicy stali się prawdziwymi gwiazdami TVP. I jak to prawdziwe gwiazdy — regularnie goszczą na antenie „Pytania na śniadanie”.

Teraz w studio pojawili się Piotr Hubert, a także Mariola Baruk i Ania Zięba. W pewnym momencie z ust króla turnusu padło zaskakujące wyznanie, a na planie na chwilę zapadła cisza. Wszyscy, którzy kibicowali „Lucy” i jej wybrankowi nareszcie usłyszeli dobrą nowinę.

Przyjaźń? Miłość? Mariola Baruk i Piotr Hubert stanowią niezwykły duet

Każdy, kto z zapamiętaniem śledził ostatni sezon „Sanatorium miłości” doskonale wie, jak interesującą parą są Mariola Baruk i Piotr Hubert. Ona — pełna energii, wygadana i dynamiczna, on zaś zdobył sympatię widzów stoickim spokojem oraz tajemniczą, nieco skrytą naturą.

Odkąd tylko zakończono emisję 4. sezonu, fani byli ciekawi, jak potoczą się dalsze losy tego niespodziewanego duetu, i czy rozłąka wpłynie na ich relację. Okazało się, że „Amerykanka”, która mocno zaprzyjaźniła się także z Anią Ziębą, planując kolejną wycieczkę do Polski, szykowała się także na spotkanie ze swoją ekranową sympatią.

– Moja przyjaźń z Mariolą przetrwała Ocean odległości. Mamy ze sobą codzienny kontakt telefoniczny. Lucy przyjeżdża do Polski pod koniec sierpnia i oboje mamy sporo planów – mówił.

Już jakiś czas temu pojawiły się także wzmianki o wspólnych zamiarach odnośnie mieszkania. W rozmowie z „Pomponikiem” senior miał stwierdzić, że tę rozmowę przeprowadzą już oko w oko, kiedy Mariola przyleci do Polski.

Mariola Baruk i Piotr Hubert zamieszkają razem? Opowiedzieli o nietypowym teście

Teraz uwielbiana para z „Sanatorium miłości” zasiadła na kanapie naprzeciw Kasi Cichopek i Macieja Kurzajewskiego. Gospodarze „Pytania na śniadanie” byli szczególnie zainteresowani ich relacją — wypytywali „Amerykankę” o życie w USA i Polsce, zaś Piotr Hubert szczerze opowiedział o jego pierwszej miłości. Nie ulega wątpliwości, że senior ostrożnie i z dystansem podchodzi do spraw uczuciowych.

W pewnym momencie król turnusu został wprost zapytany przez prowadzącego: „Jak jest teraz?”. Wymijająca odpowiedź 65-latka o „przyjaźni” wyraźnie nie zadowoliła dziennikarza, więc ten z uśmiechem powtórzył swoje pytanie.

Przyjaźnimy się i jest piękna przyjaźń – wtrąciła zdecydowanie Mariola Baruk.

W tym momencie Piotr nabrał odwagi i postanowił poruszyć kwestię ich wspólnego zamieszkania.

– Ostatnio dowiedziałem się z mediów, że my zamieszkamy razem […] To się zgadza! – stwierdził nieoczekiwanie, a na planie zapadła cisza. Senior dolał oliwy do ognia:

Zamieszkamy razem i to w Zakopanem! – poinformował zdumionych gospodarzy, po czym wyjaśnił. – Tylko, że to potrwa 3 dni. 

– To będzie test – dorzuciła jego przyjaciółka.

Okazało się, że para spędzi razem kilka dni w zakopanym, aby sprawdzić, że w tym czasie się „nie pozabijają”. Ta informacja z pewnością ucieszyła jej wielbicieli, którzy już od pół roku ściskali kciuki za duet. To przecież krok naprzód, który zwiastuje wiele dobrego. Pozostaje nam więc czekać na wynik tego osobliwego eksperymentu.

Piotr Hubert Mariola Baruk
Piotr Hubert Mariola Baruk
Piotr Hubert Mariola Baruk
Piotr Hubert Mariola Baruk
Piotr Hubert Mariola Baruk

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. „Sanatorium miłości”. Czy Natalia i Marek wezmą ślub? Seniorka wzięła sobie do serca radę wnuka
  2. Żona Rutkowskiego podjęła decyzję, przeprowadza się do innego domu. Ujawniła powód
  3. Ania Ziemba z „Sanatorium miłości” przeszła metamorfozę. Wygląda jakby ubyło jej 15 lat

Powiązane
Uśmiech Dody
Poznajesz uśmiechy tych celebrytek? Nawet ich mężowie mogliby się pomylić!